לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
גילוי ובדיקת האזנות סתר

מאמרים

גילוי ובדיקת האזנות סתר

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

גילוי ובדיקת האזנות סתר במשרד, בבית וברכב

היום כאשר כל מכשיר נייד הוא מחשב קטן, לא מעט אנשים נוהגים להסתייע בתוכנות ריגול על מנת ללמוד מהלכים של יריב, בןבת זוג, שותף, או מתחרה.

תוכנות הריגול מסוג ספייפון הם תוכנות טפיליות אשר מותקנות באמצעות מגע פיזי או שליחת מסרון. כיום תוכנות הריגול הן מאד חכמות, והתקנתם הופכת את הנייד למכשיר נשלט, כך יוכל זה שהתקין את התוכנה במכשיר, לדעת על כל פעולה של המשתמש בנייד – מסרונים, שיחות , מיקום, ספר אנשי קשר, ואפילו צילום.

התקנה נעשית בדרך כלל באמצעות שליחת מסרון מנייד מסוג טוקמן, או ממערכת שלא ניתן לזהות מהיכן נשלח המסרון. השימוש בתוכנה כזאת הוא עבירה על חוק הגנת הפרטיות, חוק האזנת סתר, וחוק המחשבים, מי שמזמין או מי שמתקין דינו עד חמש שנות מאסר. וגם הדרכה טלפונית על התקנה היא עבירה. בשלב מאוחר יותר יש להניח כי המכירה תהיה אסורה ע”פ דין.

גם התקנת רוגלות על המחשב בבית יכולה להביא את אותם תוצאות שמביאה תוכנת סייפון, הרוגלות מעבירות מידע מהמחשב שבו מצולם מסך המחשב כל כמה שניות, וכן כל הקשה על המקלדת. מועברת לאימייל מוגדר.

גילוי האזנות סתר ותוכנות האזנה

לצורך בדיקה כזו נדרש ידע מקיף בכל תוכנות הנמצאות בשוק. משרד חקירות של אמיר אברמסון מסתייע במומחים עם הציוד המתקדם ביותר, וכן אמצעי המניעה נגד כל הרוגלות והתוכנות. כמו כן כל שיחת ייעוץ נענית על מנת לתת את השרות הטוב ביותר. יש לא מעט שרלטנים אשר מתיימרים להיות מקצועיים, ואין להם אפילו את הציוד הבסיסי לצורך בדיקות אלו. ואכן מדובר בציוד יקר ערך אשר דורש מיומנות ומקצועיות רבה.

אם אתם חושדים כי מותקנת אצלכם במכשיר הנייד או ברכב או במשרד ובכל מקום אחר תוכנת האזנת סתר כגון תוכנת ספייפון, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם. ברשותנו הכלים והאמצעים לאיתור תוכנות ולהסרת תוכנות האזנות במידת הצורך.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית