לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
גילוי ובדיקת האזנות סתר

גילוי ובדיקת האזנות סתר

גילוי ובדיקת האזנות סתר במשרד, בבית וברכב

היום כאשר כל מכשיר נייד הוא מחשב קטן, לא מעט אנשים נוהגים להסתייע בתוכנות ריגול על מנת ללמוד מהלכים של יריב, בןבת זוג, שותף, או מתחרה.

תוכנות הריגול מסוג ספייפון הם תוכנות טפיליות אשר מותקנות באמצעות מגע פיזי או שליחת מסרון. כיום תוכנות הריגול הן מאד חכמות, והתקנתם הופכת את הנייד למכשיר נשלט, כך יוכל זה שהתקין את התוכנה במכשיר, לדעת על כל פעולה של המשתמש בנייד – מסרונים, שיחות , מיקום, ספר אנשי קשר, ואפילו צילום.

התקנה נעשית בדרך כלל באמצעות שליחת מסרון מנייד מסוג טוקמן, או ממערכת שלא ניתן לזהות מהיכן נשלח המסרון. השימוש בתוכנה כזאת הוא עבירה על חוק הגנת הפרטיות, חוק האזנת סתר, וחוק המחשבים, מי שמזמין או מי שמתקין דינו עד חמש שנות מאסר. וגם הדרכה טלפונית על התקנה היא עבירה. בשלב מאוחר יותר יש להניח כי המכירה תהיה אסורה ע"פ דין.

גם התקנת רוגלות על המחשב בבית יכולה להביא את אותם תוצאות שמביאה תוכנת סייפון, הרוגלות מעבירות מידע מהמחשב שבו מצולם מסך המחשב כל כמה שניות, וכן כל הקשה על המקלדת. מועברת לאימייל מוגדר.

גילוי האזנות סתר ותוכנות האזנה

לצורך בדיקה כזו נדרש ידע מקיף בכל תוכנות הנמצאות בשוק. משרד חקירות של אמיר אברמסון מסתייע במומחים עם הציוד המתקדם ביותר, וכן אמצעי המניעה נגד כל הרוגלות והתוכנות. כמו כן כל שיחת ייעוץ נענית על מנת לתת את השרות הטוב ביותר. יש לא מעט שרלטנים אשר מתיימרים להיות מקצועיים, ואין להם אפילו את הציוד הבסיסי לצורך בדיקות אלו. ואכן מדובר בציוד יקר ערך אשר דורש מיומנות ומקצועיות רבה.

אם אתם חושדים כי מותקנת אצלכם במכשיר הנייד או ברכב או במשרד ובכל מקום אחר תוכנת האזנת סתר כגון תוכנת ספייפון, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם. ברשותנו הכלים והאמצעים לאיתור תוכנות ולהסרת תוכנות האזנות במידת הצורך.

למידע על מחירים של חוקר פרטי כנסו >>

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  משרד חקירות
  משרד חקירות בפתח תקווה

  לא בטוחים אם בוגדים בכם? תהיו מעוניינים לדעת מהי רמת האמינות של השותף העסקי החדש שלכם? מעוניינים לדעת טוב יותר מיהם האנשים הקרובים אליכם? אפשרויות

  SMS אנונימי
  משרד חקירות בצפון

  חושבים לפנות אל משרד חקירות באזור הצפון ותרצו להיות בטוחים כי אתם נעזרים בשירותיו של משרד שיוכל לבצע את החקירה בצורה חוקית לחלוטין ותוך כדי

  בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
  משרד חקירות בחולון

  באמצעות פנייה אל משרד חקירות בחולון יכולה להיות לכם הזדמנות להיות במצב בו תהיה פחות בחוסר וודאות ותבינו טוב יותר מיהו האדם שעומד מולכם. אין

  כותב המאמר
  אמיר אברמסון
  אמיר אברמסון

  אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית