לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
גילוי ובדיקת האזנות סתר

גילוי ובדיקת האזנות סתר

גילוי ובדיקת האזנות סתר במשרד, בבית וברכב

היום כאשר כל מכשיר נייד הוא מחשב קטן, לא מעט אנשים נוהגים להסתייע בתוכנות ריגול על מנת ללמוד מהלכים של יריב, בןבת זוג, שותף, או מתחרה.

תוכנות הריגול מסוג ספייפון הם תוכנות טפיליות אשר מותקנות באמצעות מגע פיזי או שליחת מסרון. כיום תוכנות הריגול הן מאד חכמות, והתקנתם הופכת את הנייד למכשיר נשלט, כך יוכל זה שהתקין את התוכנה במכשיר, לדעת על כל פעולה של המשתמש בנייד – מסרונים, שיחות , מיקום, ספר אנשי קשר, ואפילו צילום.

התקנה נעשית בדרך כלל באמצעות שליחת מסרון מנייד מסוג טוקמן, או ממערכת שלא ניתן לזהות מהיכן נשלח המסרון. השימוש בתוכנה כזאת הוא עבירה על חוק הגנת הפרטיות, חוק האזנת סתר, וחוק המחשבים, מי שמזמין או מי שמתקין דינו עד חמש שנות מאסר. וגם הדרכה טלפונית על התקנה היא עבירה. בשלב מאוחר יותר יש להניח כי המכירה תהיה אסורה ע”פ דין.

גם התקנת רוגלות על המחשב בבית יכולה להביא את אותם תוצאות שמביאה תוכנת סייפון, הרוגלות מעבירות מידע מהמחשב שבו מצולם מסך המחשב כל כמה שניות, וכן כל הקשה על המקלדת. מועברת לאימייל מוגדר.

גילוי האזנות סתר ותוכנות האזנה

לצורך בדיקה כזו נדרש ידע מקיף בכל תוכנות הנמצאות בשוק. משרד חקירות של אמיר אברמסון מסתייע במומחים עם הציוד המתקדם ביותר, וכן אמצעי המניעה נגד כל הרוגלות והתוכנות. כמו כן כל שיחת ייעוץ נענית על מנת לתת את השרות הטוב ביותר. יש לא מעט שרלטנים אשר מתיימרים להיות מקצועיים, ואין להם אפילו את הציוד הבסיסי לצורך בדיקות אלו. ואכן מדובר בציוד יקר ערך אשר דורש מיומנות ומקצועיות רבה.

אם אתם חושדים כי מותקנת אצלכם במכשיר הנייד או ברכב או במשרד ובכל מקום אחר תוכנת האזנת סתר כגון תוכנת ספייפון, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם. ברשותנו הכלים והאמצעים לאיתור תוכנות ולהסרת תוכנות האזנות במידת הצורך.

למידע על מחירים של חוקר פרטי כנסו >>

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  השתלטות מרחוק על טלפון
  תוכנת השתלטות על טלפון נייד

  לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

  כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
  כמה עולה חוקר פרטי בגידות

  בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

  בילוש
  זיהוי טביעות אצבע

  אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

  כותב המאמר
  יניב מור
  יניב מור

  יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית