לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
ביצוע מעקב בסביבה חרדית

מאמרים

ביצוע מעקב בסביבה חרדית

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

ביצוע מעקב בסביבה חרדית

חוקר פרטי קם בבוקר ולא יודע מה צופן יום העבודה, אולם כל פעם אני תמהה מחדש לאיזה תיקים מרתקים ניתן להגיע במקצוע זה. יסמין (שם בדוי) הגיעה למשרדי בהמלצת חברה שלה בצעתי עבודה להשגת ראיות כי בעלה פדופיל, כאשר הגיעה ראיתי אישה יפת מראה שברירית, עם כיסוי ראש , עיניים כחולות , מאד חריפה וחכמה , ספרה לי כי כאשר הכירה את בעלה היא הייתה חילונית .

אולם האהבה ניצתה , והיא עזבה את מקום מגוריה וחזרה בתשובה, לדבריה במשך השנים נוכחה כי בעלה רעה בשגות זרים, ואף נודע לה כי יש לו מערכת יחסים עם אישה אחרת. יסמין ציינה כי היא תלויה בו כלכלית , וכי החצר שלו בנויה מאברכים עבריינים, לדבריה הוריה יממנו לה את הבדיקה של חוקר פרטי , והיא רוצה לדעת אחת ולתמיד מי הוא בעלה ? ולהתחקות אחרי מקורות הכנסתו.

תיק מעקב כזה ממש לא פשוט, כי מדובר בסביבה חרדית, ובאזורים שבהם כל חילוני ימשוך תשומת לב , הצוות שטיפל בנושא פעל כנדרש והתאים עצמו לשטח, המעקב החל ביום א , הרב משה (שם בדוי ) נסע ברכב מפואר , התחלנו את המעקב מהישיבה בה לימד , בשעות הצהרים נראה הרב לראשונה נכנס לרכב ,ונוסע לירושלים, שם נכנס לאזור שכונה חרדית , ונראה עוצר ליד בניין בן מספר כניסות , מה שהספקנו לראות כי הוא עצר בקומה 4 , לא היה ניתן לראות להיכן נכנס? הוצבה מצלמה סמויה בכניסה לאותה קומה , כאשר בצוות יושב ברכב ורואה בזמן אמת מה קורה?

לאחר שעתיים נפתחה הדלת של דירה והרב נראה בכניסה יוצא לכוון המעלית , לפני כן יראה מחבק אישה צעירה המחזיקה תינוק ביד , היות ולא היה זמן לבדוק מיהי הגברת? המשכנו במעקב , ולהפתעתנו הרב הגיע למושב חילוני באזור השרון , פנה באחד הרחובות , ועקב אי רצוננו להיחשף פספסנו אותו, אולם סריקת הרחוב העלתה כי במקום יש אירוח בצימרים על בסיס יומי, המרתי כי משה נמצא שם, והצוות הזמין חדר לאירוח , ואז נפתח השער החשמלי , ושורת דירות התגלתה כאשר קצהו של הרכב המפואר שהיה מכוסה בוילון, התגלה.

לאחר תצפית על הרכב הוחלט לתגבר את המעקב , צוות נוסף המתין למשה שיצא, בתום 3 שעות נראה משה יוצא בנסיעה מהירה כאשר בחטף נראתה בחורה צעירה יושבת על ידו, היא ירדה מהרכב ליד תחנת אוטובוס , והצוות נצמד אליה עד שהגיעה לבית פרטי בבני ברק .

הצוות השני המשיך לבצע מעקב אחרי משה , והאיש שוב הפתיע , הגיע לאזור רעננה , ונראה ממתין
למשהו ליד קניון , לאחר מספר דקות נראתה אישה צעירה עולה על הרכב , משה נסע איתה לכוון ירושלים, ובדרך נכנס ליער , הצוות דומם מנוע והחל לנוע רגלית , והמחזה לא היה מבייש שום במאי ,הרב משה והאישה נראו מתנים אהבים על שמיכה ליד הרכב , כאשר ברקע מוסיקה חסידית של אברהם פריד.

בנתיים נאספו רפרטים על שתי הנשים מירושלים ומהצימר , הראשונה פרודה ספרה למדובבת כי יש לה בת קטנה מהחבר שלה שהוא רב , וכי הם יתחתנו בקרוב , השנייה ספרה כי שכבה עם הרב לאחר שהבטיח לה כי ינשא לה , וכי היא מעריצה שלו, השלישית הייתה אשתו של אחד ממעריצי הרב , אשר לדבריה יושב בכלא. משרד חקירות הצליח במשימה.

כאשר נפגשתי עם יסמין , היא לא הייתה מופתעת, זה רב היא שאלה ? אולי רב שגל , אבל חכה מה שאני יעשה לו, ואכן חומר הראיות שבידה גרם לרב לתת גט מידי ליסמין, להתחייב על רכישת בית , ותשלום נכבד מאד עבור כתובתה , כי הרב ידע שאם בעלה של זאת עמה קים יחסים, ישתחרר מהכלא חייו יהיו בסכנה . מעניין באמת מה היה קורה אם יסמין הייתה מעלה לאינטרנט את מעללי בעלה.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית