לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
ביצוע חקירות פליליות

ביצוע חקירות פליליות

חקירות פליליות - סנגוריה ציבורית וחברות ביטוח

חוקרים פרטיים נדרשים לטפל בכל סוגי העבירות הקיימות, בין אם באמצעות חברות הביטוח המעסיקות את משרד החקירות בגין תביעות ביטוח ובין אם הסנגוריה הציבורית שמספקת גם היא לא פעם תעסוקה לחוקרים הפרטיים.

בעוד שחקירות הקשורות לתביעות ביטוח נחשבות לבית הספר הטוב ביותר עבור חוקר פרטי, היות והן חושפות אותו למקרים שונים, חקירות פרטיות הקשורות לסנגוריה הציבורית לעומת זאת, הן הרבה יותר מורכבות וסבוכות, שכן קיים חשש לשיבוש בתהליכי החקירה, הטרדת עד וכו’.

חקירות פליליות על רקע פרטי

סוג נפוץ נוסף של חקירות פליליות ע”י משרד חקירות הן אלה שמוזמנות מטעמם של גורמים פרטיים ולא גופים כמו חברות ביטוח וסנגוריה ציבורית. גם הסוג הזה מפגיש את החוקרים הפרטיים עם קשת רחבה של עבירות ואתגרים עליהם הם יצטרכו להתגבר באמצעות הרבה תושייה ויצירתיות.

 • זיוף והונאה – חקירות בתחום הזה מתרכזות סביב הנושא של עקיצות כלכליות, קבלת כספים במרמה, זיופי מסמכים וצוואות, עושקי כספים על רקע רומנטי וכו’.
   
 • סחיטות באיומים – תחום רגיש נוסף, שאליו נוטים לפנות לחוקר פרטי בגין סחיטות שמתבצעות לרוב על רקע אינטימי. לקוחות נסחטים לרוב עקב בגידות בחיי המשפחה, תיעודים אינטימיים, שליחת נערות פיתוי וכד’.
   
 • גניבות בבית העסק – לא תמיד יש מקום לערב משטרה בכל הנוגע לגניבות בבית העסק, בייחוד אם עולה חשד כי האחראי על הגניבות הוא אחד הקופאים, עובדי התחזוקה או אפילו השותפים ו/או המנהלים. במקרה כזה נהוג להיעזר בחוקר פרטי, במטרה לבצע את עבודת התחקיר בצורה דיסקרטית.
   
 • עריות במשפחה – אין ספק שמדובר באחד הנושאים המורכבים ביותר שעמם החוקר הפרטי נדרש להתמודד. הכוונה למקרים שבהם האם חושדת כי בעלה הוא פדופיל המנסה לפגוע בילדיה/ ילדיהם. גם כאן לא תמיד יש מקום לערב את המשטרה, שכן בהיעדר ראיות מוצקות, המשטרה עשויה לחשוב כי מדובר בסכסוך על רקע משפחתי.
   
 • התחזות – פנייה כזו נעשית לרוב ע”י הורים של אחד מבני הזוג, אשר חושדים כי הצד השני מתחזה במטרה להוציא דבר מה במרמה. יש לציין כי לרוב לחשדות הללו יש אחיזה במציאות ולכן הממצאים העולים מהחקירה הם חיוביים.
   
 • טוהר מידות – נושא נפוץ מאוד בקרב מעסיקים החוששים כי עובדיהם מעבירים מידע למתחרים, מבקשים ימי מחלה על חשבון עבודה במקום אחר, מחבלים במזיד בעסק או מקבלים שוחד בעבור מכרזים. כאשר יש חשד להתנהלות לא אתית שעלולה לפגוע בחברה, מומלץ להיעזר בחוקר פרטי.
   
 • הוצאת דיבה ולשון הרע – מדובר בנושא ‘חם’ שהרי כיום בעידן האינטרנט, קלה היד על המקלדת מתמיד. לקוחות שפונים לחוקר פרטי על רקע הוצאת דיבה, עושים זאת מתוך קשת רחבה של מניעים, אך כדי שהראיות יוכלו לעמוד במשפט, על החוקר הפרטי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולאתר ראיות מוצקות.
   
 • עישון סמים ואלכוהול – הפנייה הזו נפוצה בעיקר מטעמם של הורים או עובדים שרוצים לדעת האם בנם/ העובד בעסק נוהגים לעשן בקביעות סמים או לשתות אלכוהול. כמובן שהתערבות משטרתית עשויה לגרור השלכות חמורות ולכן נעשית פנייה לחוקר הפרטי במטרה שתישמר דיסקרטית.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  השתלטות מרחוק על טלפון
  תוכנת השתלטות על טלפון נייד

  לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

  כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
  כמה עולה חוקר פרטי בגידות

  בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

  בילוש
  זיהוי טביעות אצבע

  אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

  כותב המאמר
  יניב מור
  יניב מור

  יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית