לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
בחירת משרד חקירות

מאמרים

בחירת משרד חקירות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

איך לבחור משרד חקירות?

בחירת משרד חקירות: כל לקוח שנדרש לבחור משרד חקירות בוודאי יעיד על כך שמדובר בבחירה לא פשוטה, שכן משקל רב מונח על הכף בעת ביצוע ההחלטה. הבחירה במשרד חקירות יכולה להשפיע רבות על היבטים שונים בחייו של הלקוח ולכן קיימת חשיבות רבה בבחירת משרד חקירות איכותי ומקצועי.

אלא שעולם החקירות הפרטיות זר לרובנו עד שאנחנו נאלצים להתמודד עם הסוגיה באופן ישיר וכתוצאה מכך, אין לנו את הכלים הדרושים כדי לדעת להבחין טוב מרע בכל הנוגע למשרדי החקירות. לכן, בחרנו להקדיש את המאמר הבא כדי לענות על השאלה- כיצד בוחרים במשרד חקירות אמין?

רישיונות לניהול משרד חקירות וביצוע חקירות פרטיות

הרבה לפני שתתבקשו לבחון את הפקטורים השונים עליהם נעמוד בהמשך, חשוב מאוד לבחון את הלגיטימיות של העסק העומד מולכם. פנייה אל משרד חקירות לא מורשה שקולה לישיבה בבית בחיבוק ידיים, שכן החוק לא רואה בעין יפה אנשי מקצוע הפועלים ללא רישיון.

אל תהססו לבקש את מספר רישיון העסק ואף יותר מכך – מומלץ להצליב בין מספר הרישיון שסופק לבין בעל משרד החקירות. שרלטנים רבים בתחום משכירים רישיון השייך בפועל למשרד חקירות אחר, במטרה לקבל לקוחות ובתקווה שאלו לא ינהלו בדיקה מדוקדקת.

בחירת משרד חקירות: היו דיסקרטיים - חשוב מאוד!

הסעיף הזה מתייחס יותר אליכם כלקוחות מאשר למשרד עצמו, אך מדובר בסעיף חשוב שעשוי להשפיע על התנהלות החקירה כולה. בדיוק כפי שהחוקר הפרטי מתבקש לנהוג בדיסקרטיות, ציפייה דומה מופנית אליכם: וודאו שאתם מבצעים את השיחות למשרד החקירות מנייד שאינו רשום על שמכם ומחקו את היסטוריית השיחות בסיום השיחה לכל מקרה.

גם במקרה של עימות, וכאן מדובר בכלל ברזל, לעולם אל תטיחו בפניו של מוקד החקירה כי אתם עומדים לפנות/ פניתם אל חוקר פרטי מקצועי. ככל שתקפידו להיות דיסקרטיים, כך תקלו על משרד החקירות בביצוע עבודתם וכך סביר להניח שתגיעו לתוצאות איכותיות יותר.

בחירת משרד חקירות: מה לגבי הוותק?

לקוחות רבים מעדיפים לפנות דווקא למשרדי החקירות המפורסמים והידועים יותר. דעו כי פנייה זו לא בהכרח יבטיח לכם עבודה איכותית אלא היא בעיקר יכולה להצביע על העומס שבו תיתקלו מצדו של המשרד. מומלץ לבחור במשרד חקירות מנוסה וותיק, גם אם זה לא בהכרח ידוע ברבים. מי שפעיל שנים רבות בתחום החקירות הפרטיות, סביר להניח שנתקל במקרים דומים לשלכם בעבר, ולכן ידע להתמודד עם המקרה המדובר במהירות וביעילות.

היו שותפים לחקירה

אז נכון, כאשר אתם משלמים את מיטב כספכם למשרד חקירות, הצפי הוא שהמשרד יעשה את כל העבודה ‘השחורה’ בעצמם מבלי לערב אתכם בפרשה. למרות שאיש אינו מצפה שתהפכו לשרלוק הולמס לעת מוצא, הצפייה היא שתהיו מוכנים לשתף פעולה עם החוקרים ותספקו להם כל אינפורמציה רלוונטיות שעשויה להקל על עבודתם, כמו למשל דו”חות פיננסיים, סדר יומו של הנחקר וכו’.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית