לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
בזבוז כספי ציבור

בזבוז כספי ציבור

בזבוז כספי ציבור - סיפור חקירה

חוקרים פרטיים נתקלים בעת עבודתם בהרבה מקרים שבהם הם מתחילים בתיק רגיל, ואז בלי משים התיק גולש ומגיע לגלויים מפתיעים, כך היה בעינינו של מעוז (שם בדוי) האיש הגיע אלי בחשד כי אשתו אביב (שם בדוי )מנהלת קשר רומנטי מחוץ לנישואים.

לדבריו הוא נשוי 10 שנים ואשתו מנהלת מחלקה בחברה כלכלית של עיר מסוימת. בשבועות האחרונים הבחין בשינוי בדפוס ההתנהגות שלה , היא מגיעה מאוחר, נמנעת מקשר אינטימי , ובאחד הלילות רצה מיד להתקלח לפני שנכנסה למיטה , והוא איתר ריח של אפטר שייב גברי על חולצתה. הלקוח בעל מקצוע חופשי אישר כל פעילות נדרשת.

משרד חקירות אברמסון החל למחרת במעקב , אביב החנתה את הרכב ברחבת החברה ונכנסה למבנה הנחיתי את הצוות לא להתמקד ברכב אלא לתצפת את המשרד , ואכן התדרוך היה אפקטיבי , כי אחרי כשעתיים נראתה אביב יוצאת מהמשרד והולכת רגלי כמאתיים מטר, שם עצר לה רכב פרטי מהודר ואביב נכנסה לתוכו, מכאן החל יום מלא פעילות , הצוות הגיע במעקב לעיר צפונית כאשר השניים הגיעו לחוף ים , שניהם היו מאורגנים, ונראו משתזפים עד שעות הצהריים, לאחר מכן אכלו במסעדת יוקרה , והמשיכו בהפלגה של שעה בספינת תיור.

לקראת אחרי הצהרים הגיעו השניים לאזור מרכז הארץ, ונכנסו למלון ידוע כאשר הצוות מצליח לתעד אותם נרשמים בקבלה אוחזים יד ביד , אותר החדר בהם שהו, ועקב הגבלות חוק הגנת הפרטיות ניתן היה רק לתעדם יוצאים מהמקום אחרי מספר שעות, הגבר שנראה מבוגר בהרבה מאביב , שילם עבור אקסטרה , והשניים יצאו לפאב שם בילו עד שעות הערב , הצוות דווח כי על רכבו של הנהג יש את שם החברה , בבדיקה מהירה שאינטרנט נמצא כי הנהג והמאהב של אביב הוא מנכ”ל החברה , הצוות גם ציין כי האיש ביקש בכל מקום שבו שהו קבלה , על פי הנחייתי יצרנו קשר מוקלט עם מקום העבודה , ושם נאמר לנו כי אביב בישיבות וכי נשאיר הודעה והיא תדווח, כאשר ביקשנו את המנכ”ל נמסר לנו כי הוא לא יהיה באותו יום היות והוא בישיבת הנהלה של הדיקרטוריון. .

מזמין העבודה מעוז לא היה בארץ בזמן הפעילות , ושמחתי על כך כי רציתי לבחון האם המפגשים של אביב עם הבוס שלה הם יום יומיים, למחרת שוב היה יום מלא פעילות, אביב יצאה מהבית המשיכה לקניון גדול, שם החנתה רכבה, עקב הסקת המסקנות מהיום הקודם היה הפעם הצוות גדול יותר , וזה אכן היה נדרש כי אביב עלתה לקניון ונראתה מגיעה לחנות תמרוקים וקונה מספר פריטים, לאחר מכן בחניה התת קרקעית המתין לה המאהב, ואלמלא היו 4 איש לא היה ניתן לבצע המעקב והשניים החלו בנסיעה לכוון אילת, בדרך נצפו צמודים ומחובקים, שוב הסתובבו יחד על חוף הים, נכנסו לריף הדולפינים ועשו מסג’ תוך שהם מתועדים במצבים שלא הותירו ספק לגבי הקשר בניהם. השניים נראו מגיעים שוב למלון יוקרתי ובילו יחד במקום כשש שעות, כאשר הכל מתועד.

שוב נערכו שיחות בכיסוי לברה ושוב נמסר לנו כי השניים בישיבות , נראה כי מחפים עליהם, התברר לי כי המנכ”ל מחזיק ברכב מטעם החברה כולל דלק חופשי, הזוג חזר בשעות מאוחרות בערב.

מעוז אשר יצר עמי קשר דווח וביקש כי נפגש מייד כאשר ינחת , כאשר נפגשנו הוא היה מאד נסער וציין כי עם הדו”ח יפנה לאחראי על המנכ”ל ויציין כי האיש עובר מספר עברות, ראשית יחסי מרות בינו לבין אביב המנוגד לחוק, שנית קבלת שכר דלק והטבות המנוצלים להנאות אישיות, ובזבוז כספי ציבור. בנוסף ביקש מעוז לבדוק מה האם הודפס כרטיס נוכחות של אביב ביומיים בהם נעדרה. אין ספק שנעשתה כאן עבודה מקצועית ע”י חוקר פרטי מיומן.

לאחר כחודש דווח לי על ידי מעוז כי החל בהליכי גירושין, וכי גם אשתו של המנכ”ל החלה בהליכי גרושין, המנכ”ל פוטר מהעבודה , ושתי מזכירות אשר הדפיסו לאביב את כרטיס הנוכחות פוטרו גם הם. ומה שהחל כתיק לחשד לבגידה הסתיים בתיק ציבורי של בזבוז כספי ציבור על ידי איש האמון לייצג את הציבור .

למידע על חוקר פרטי מחירים לחצו כאן

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  השתלטות מרחוק על טלפון
  תוכנת השתלטות על טלפון נייד

  לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

  כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
  כמה עולה חוקר פרטי בגידות

  בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

  בילוש
  זיהוי טביעות אצבע

  אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

  כותב המאמר
  יניב מור
  יניב מור

  יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית