לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
בדיקת רקע מקצועי ואישי

מאמרים

בדיקת רקע מקצועי ואישי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

בדיקת רקע מקצועי ואישי - חקירות רקע

כבני אדם, לא פעם אנו מתבקשים לרקום מערכות יחסים שונות עם אנשים אחרים. פעמים רבות מערכות היחסים הללו עולות על השרטון ואנו נכווים, לעתים בצורה חמורה, כתוצאה מחוסר היכרות מעמיקה עם הצד השני – חוסר היכרות שעולה לנו ביוקר.

הבחירה להכניס אדם חדש לחיינו היא לעולם לא קלה, בין אם מדובר במטפלת עבור ילדינו הקטן או עבור ההורים המבוגרים שלנו, בן זוג שעמו אנו יוצאים להרפתקה רומנטית חדשה או אפילו עובד חדש בעסק שבנינו במו ידינו. מאחר שמערכות יחסים הן מורכבות, לעולם לא ניתן להבטיח הצלחה וודאית מראש, אך ניתן לשפר את הסיכויים באמצעות היכרות מעמיקה עם הצד השני.

בכל מקרה שבו אנו עומדים להיכנס לשותפות אישית או עסקית עם אדם שהעבר שלו אינו גלוי, מומלץ להיעזר בשירותיו של משרד חקירות, בייחוד במקרים רגישים כמו אלו שהזכרנו, שבו העסק שלנו או קרובי המשפחה שלנו עומדים על הכף. לא תמיד אנשים חדשים בחיינו ששים להניח את כל הקלפים על השולחן ולכן זו אחריותנו לגלות את כל האמת החשובה לפני שנכנסים יחד לשותפות כזו.

תפקידו של החוקר הפרטי - בדיקת רקע מקצועי ואישי

אנשים רבים פונים לחוקרים פרטיים במטרה לבצע בדיקת רקע והיסטוריה מקצועית ו/או אישית אודות אדם מסוים. היום זה כבר נאיבי להסתמך על אינסטינקטים בלבד או לבחור במטפלת או בעובד כי ‘בוטחים בו’. גם האדם שנראה הראוי ביותר מבחינה מקצועית לעבוד בחברתכם או לטפל בילדכם / בהוריכם, עלול לזייף קורות חיים ואפילו ממליצים או להסתיר עבר פלילי שהוא מתבייש בו.

ישנם אנשים שיעמידו פני תמימים במטרה לרקום שותפות שיש בה עוקץ, בין אם מדובר בשותפות עסקית, דיבורים על פתיחת עסק מורשה למרות שזה לא הדבר או אפילו בשותפות על רקע רומנטי. חוקרים פרטיים מצליחים לרדת לשורשו של העניין ופעמים רבות אכן מגלים ניסיון להונאות.

מה צריך לדעת לפני פנייה לחוקר הפרטי?

במידה ופנייתכם אל חוקר פרטי מבוססת על חשד שהתעורר כלפי הצד השני, בוודאי שכדאי לחלוק את כל הספקות והחששות הללו עם החוקר. מומלץ לא להתבייש אלא לקחת את הפרטים המלאים של האדם שבו אתם חושדים, לדוגמא אם מדובר בעובד או במטפלת, לבקש שם מלא ואפילו שם נעורים ותעודת זהות. אלה פרטים שיקלו על עבודתו של החוקר הפרטי ויאפשרו לו לבנות תמונת מצב מייצגת.

שימו לב כי גם במידה והחקירה לא העלתה ממצאים מחשידים, אין זה אומר שמותר לכם לנוח על עלי הדפנה ולהיות שאננים. אנשים מטבעם נוטים להשתנות עם הזמן ולהיות בלתי צפויים ולכן גם אם בדיקת רקע לא העלתה דבר אודות עברה של המטפלת, אין זה מהווה בהכרח אינדיקציה לגבי התנהגותה בהווה. תמיד תהיו ערניים ושפרו את סיכויי ההתאמה עם הצד השני באמצעות חקירה פרטית.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית