לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
בדיקת רקע

בדיקת רקע

בדיקת רקע מקצועי ואישי - חקירות רקע

כבני אדם, לא פעם אנו מתבקשים לרקום מערכות יחסים שונות עם אנשים אחרים. פעמים רבות מערכות היחסים הללו עולות על השרטון ואנו נכווים, לעתים בצורה חמורה, כתוצאה מחוסר היכרות מעמיקה עם הצד השני – חוסר היכרות שעולה לנו ביוקר.

הבחירה להכניס אדם חדש לחיינו היא לעולם לא קלה, בין אם מדובר במטפלת עבור ילדינו הקטן או עבור ההורים המבוגרים שלנו, בן זוג שעמו אנו יוצאים להרפתקה רומנטית חדשה או אפילו עובד חדש בעסק שבנינו במו ידינו. מאחר שמערכות יחסים הן מורכבות, לעולם לא ניתן להבטיח הצלחה וודאית מראש, אך ניתן לשפר את הסיכויים באמצעות היכרות מעמיקה עם הצד השני.

בכל מקרה שבו אנו עומדים להיכנס לשותפות אישית או עסקית עם אדם שהעבר שלו אינו גלוי, מומלץ להיעזר בשירותיו של משרד חקירות, בייחוד במקרים רגישים כמו אלו שהזכרנו, שבו העסק שלנו או קרובי המשפחה שלנו עומדים על הכף. לא תמיד אנשים חדשים בחיינו ששים להניח את כל הקלפים על השולחן ולכן זו אחריותנו לגלות את כל האמת החשובה לפני שנכנסים יחד לשותפות כזו.

תפקידו של החוקר הפרטי - בדיקת רקע על אנשים

אנשים רבים פונים לחוקרים פרטיים במטרה לבצע בדיקת רקע והיסטוריה מקצועית ו/או אישית אודות אדם מסוים. היום זה כבר נאיבי להסתמך על אינסטינקטים בלבד או לבחור במטפלת או בעובד כי 'בוטחים בו'. גם האדם שנראה הראוי ביותר מבחינה מקצועית לעבוד בחברתכם או לטפל בילדכם / בהוריכם, עלול לזייף קורות חיים ואפילו ממליצים או להסתיר עבר פלילי שהוא מתבייש בו.

ישנם אנשים שיעמידו פני תמימים במטרה לרקום שותפות שיש בה עוקץ, בין אם מדובר בשותפות עסקית, דיבורים על פתיחת עסק מורשה למרות שזה לא הדבר או אפילו בשותפות על רקע רומנטי. חוקרים פרטיים מצליחים לרדת לשורשו של העניין ופעמים רבות אכן מגלים ניסיון להונאות.

מה צריך לדעת לפני פנייה לחוקר הפרטי?

במידה ופנייתכם אל חוקר פרטי מבוססת על חשד שהתעורר כלפי הצד השני, בוודאי שכדאי לחלוק את כל הספקות והחששות הללו עם החוקר. מומלץ לא להתבייש אלא לקחת את הפרטים המלאים של האדם שבו אתם חושדים, לדוגמא אם מדובר בעובד או במטפלת, לבקש שם מלא ואפילו שם נעורים ותעודת זהות. אלה פרטים שיקלו על עבודתו של החוקר הפרטי ויאפשרו לו לבנות תמונת מצב מייצגת.

שימו לב כי גם במידה והחקירה לא העלתה ממצאים מחשידים, אין זה אומר שמותר לכם לנוח על עלי הדפנה ולהיות שאננים. אנשים מטבעם נוטים להשתנות עם הזמן ולהיות בלתי צפויים ולכן גם אם בדיקת רקע לא העלתה דבר אודות עברה של המטפלת, אין זה מהווה בהכרח אינדיקציה לגבי התנהגותה בהווה. תמיד תהיו ערניים ושפרו את סיכויי ההתאמה עם הצד השני באמצעות חקירה פרטית.

המשרד מתמחה גם בחקירות כלכליות.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  משרד חקירות
  משרד חקירות בפתח תקווה

  לא בטוחים אם בוגדים בכם? תהיו מעוניינים לדעת מהי רמת האמינות של השותף העסקי החדש שלכם? מעוניינים לדעת טוב יותר מיהם האנשים הקרובים אליכם? אפשרויות

  SMS אנונימי
  משרד חקירות בצפון

  חושבים לפנות אל משרד חקירות באזור הצפון ותרצו להיות בטוחים כי אתם נעזרים בשירותיו של משרד שיוכל לבצע את החקירה בצורה חוקית לחלוטין ותוך כדי

  בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
  משרד חקירות בחולון

  באמצעות פנייה אל משרד חקירות בחולון יכולה להיות לכם הזדמנות להיות במצב בו תהיה פחות בחוסר וודאות ותבינו טוב יותר מיהו האדם שעומד מולכם. אין

  כותב המאמר
  אמיר אברמסון
  אמיר אברמסון

  אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית