לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
בדיקת מטפלת לילד

בדיקת מטפלת לילד

בדיקת מטפלת לילד

כל הורה בוודאי יעיד כי השלב הקשה ביותר בהורות הוא השלב שבו מתבקשים לבחור מטפלת לילד במטרה לחזור לשגרת החיים. השלב הזה הופך לקשה עוד יותר לנוכח כל אותם פרסומי ההתעללות הקשים שזוכים מעת לעת לפוקוס במהדורות החדשות.

במטרה לא להפוך לחלק מאותה סטטיסטיקה כואבת וכדי להיות בטוחים שאת האוצר היקר שלכם השארתם בידיים הנכונות, חשוב מאוד לבצע בדיקת רקע אודות המטפלת הפוטנציאלית, לפני שזו מתחילה את עבודתה. בדיקת רקע כוללת בדיקת עבר של המטפלת, לצד בדיקת עבודתה במצב אמת.

האחריות מוטלת עלינו

בדיקת הרקע של המטפלת מוטלת אך ורק על כתפינו, שכן הילדים שלנו, גם אם הם חלילה נחשפים לליקויים ולהתנהגות לא נאותה מצדה של המטפלת, לא תמיד ידעו לבטא זאת במילים. השפעותיה של מטפלת מתעללת על אישיותו של הילד עלולות להיות ארוכות טווח, כך שרק כעבור שנים אתם עלולים לגלות את השלכות וסימנים של טיפול לקוי וחבל. אלה סימנים שיכולים לצלק את הילד לנצח.

איך מבצעים בדיקת רקע?

קודם כל, חשוב לבצע בדיקה יסודית אודות עברה המקצועי של המטפלת, בין אם זה להתייעץ עם לקוחותיה הקודמים, לבדוק מהו עברה הפלילי וכו'. באופן מפתיע, הורים רבים בוחרים לדלג על השלב הזה ולסמוך על האינטואיציה שלהם בשלב הראיון, מה שבהחלט לא מספק.

שנית, מומלץ להחביא מצלמה נסתרת בבית כדי לוודא שהמטפלת מתייחסת כראוי לילד בזמן היעדרותכם. בדיקת רקע מהעבר לא תמיד מהווה אינדיקציה טובה כמו בדיקת כישוריה של המטפלת בזמן אמת. אם אתם צריכים שכנוע לגבי השתלת מצלמה נסתרת, נסו לקרוא אודות סיפורי הזוועות של מטפלות עם עבר נקי לכאורה, שלפתע טלטלו, נשכו, השפילו או הכאיבו לילד שעליו התחייבו לשמור.

נסו לפנות לגורם מקצועי

בין אם מדובר בבדיקת רוטינה ובין אם מדובר בבדיקה לאחר שהתגלה חשד להתעללות, חשוב לבצע את שלב הטמנת המצלמה בבית בצורה חכמה, שכן אחרת המצלמה עשויה להתגלות וליצור אי נעימות בין המטפלת להורים וחמור מכך- לא לחשוף את האמת שאתם מחפשים.

לא כולנו יכולים להפוך לבלשים או להיות חוקר פרטי לכמה דקות. לעת מוצא ולכן במצבים כאלה ועל מנת להבטיח את שלוות הנפש שלכם, מומלץ לפנות למשרד חקירות. רק משרד חקירות מנוסה יוכל להביא לכם מקסימום תוצאות במינימום זמן וכאמור, במצבים כאלה שבהם יש חשד להתעללות, הזמן הוא פקטור חשוב.

אם יש סיכוי שהמטפלת שלכם לא מתנהגת כראוי לילד, מן הסתם שתרצו לגלות את זה כמה שיותר מהר, מה שלא בהכרח יקרה אם תנסו לשתול את המצלמה ולחפש ראיות בעצמכם. משרד חקירות יוכל להנחות אתכם כיצד להתנהג במידה ועלה חשד להתנהגות לא תקינה מצדה של המטפלת.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  משרד חקירות
  משרד חקירות בפתח תקווה

  לא בטוחים אם בוגדים בכם? תהיו מעוניינים לדעת מהי רמת האמינות של השותף העסקי החדש שלכם? מעוניינים לדעת טוב יותר מיהם האנשים הקרובים אליכם? אפשרויות

  SMS אנונימי
  משרד חקירות בצפון

  חושבים לפנות אל משרד חקירות באזור הצפון ותרצו להיות בטוחים כי אתם נעזרים בשירותיו של משרד שיוכל לבצע את החקירה בצורה חוקית לחלוטין ותוך כדי

  בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
  משרד חקירות בחולון

  באמצעות פנייה אל משרד חקירות בחולון יכולה להיות לכם הזדמנות להיות במצב בו תהיה פחות בחוסר וודאות ותבינו טוב יותר מיהו האדם שעומד מולכם. אין

  כותב המאמר
  אמיר אברמסון
  אמיר אברמסון

  אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית