לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
בדיקת מטפלת לילד

מאמרים

בדיקת מטפלת לילד

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

בדיקת מטפלת לילד

כל הורה בוודאי יעיד כי השלב הקשה ביותר בהורות הוא השלב שבו מתבקשים לבחור מטפלת לילד במטרה לחזור לשגרת החיים. השלב הזה הופך לקשה עוד יותר לנוכח כל אותם פרסומי ההתעללות הקשים שזוכים מעת לעת לפוקוס במהדורות החדשות.

במטרה לא להפוך לחלק מאותה סטטיסטיקה כואבת וכדי להיות בטוחים שאת האוצר היקר שלכם השארתם בידיים הנכונות, חשוב מאוד לבצע בדיקת רקע אודות המטפלת הפוטנציאלית, לפני שזו מתחילה את עבודתה. בדיקת רקע כוללת בדיקת עבר של המטפלת, לצד בדיקת עבודתה במצב אמת.

האחריות מוטלת עלינו

בדיקת הרקע של המטפלת מוטלת אך ורק על כתפינו, שכן הילדים שלנו, גם אם הם חלילה נחשפים לליקויים ולהתנהגות לא נאותה מצדה של המטפלת, לא תמיד ידעו לבטא זאת במילים. השפעותיה של מטפלת מתעללת על אישיותו של הילד עלולות להיות ארוכות טווח, כך שרק כעבור שנים אתם עלולים לגלות את השלכות וסימנים של טיפול לקוי וחבל. אלה סימנים שיכולים לצלק את הילד לנצח.

איך מבצעים בדיקת רקע?

קודם כל, חשוב לבצע בדיקה יסודית אודות עברה המקצועי של המטפלת, בין אם זה להתייעץ עם לקוחותיה הקודמים, לבדוק מהו עברה הפלילי וכו’. באופן מפתיע, הורים רבים בוחרים לדלג על השלב הזה ולסמוך על האינטואיציה שלהם בשלב הראיון, מה שבהחלט לא מספק.

שנית, מומלץ להחביא מצלמה נסתרת בבית כדי לוודא שהמטפלת מתייחסת כראוי לילד בזמן היעדרותכם. בדיקת רקע מהעבר לא תמיד מהווה אינדיקציה טובה כמו בדיקת כישוריה של המטפלת בזמן אמת. אם אתם צריכים שכנוע לגבי השתלת מצלמה נסתרת, נסו לקרוא אודות סיפורי הזוועות של מטפלות עם עבר נקי לכאורה, שלפתע טלטלו, נשכו, השפילו או הכאיבו לילד שעליו התחייבו לשמור.

נסו לפנות לגורם מקצועי

בין אם מדובר בבדיקת רוטינה ובין אם מדובר בבדיקה לאחר שהתגלה חשד להתעללות, חשוב לבצע את שלב הטמנת המצלמה בבית בצורה חכמה, שכן אחרת המצלמה עשויה להתגלות וליצור אי נעימות בין המטפלת להורים וחמור מכך- לא לחשוף את האמת שאתם מחפשים.

לא כולנו יכולים להפוך לבלשים או להיות חוקר פרטי לכמה דקות. לעת מוצא ולכן במצבים כאלה ועל מנת להבטיח את שלוות הנפש שלכם, מומלץ לפנות למשרד חקירות. רק משרד חקירות מנוסה יוכל להביא לכם מקסימום תוצאות במינימום זמן וכאמור, במצבים כאלה שבהם יש חשד להתעללות, הזמן הוא פקטור חשוב.

אם יש סיכוי שהמטפלת שלכם לא מתנהגת כראוי לילד, מן הסתם שתרצו לגלות את זה כמה שיותר מהר, מה שלא בהכרח יקרה אם תנסו לשתול את המצלמה ולחפש ראיות בעצמכם. משרד חקירות יוכל להנחות אתכם כיצד להתנהג במידה ועלה חשד להתנהגות לא תקינה מצדה של המטפלת.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית