לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
בדיקת יכולת אשראי

בדיקת יכולת אשראי

בדיקת יכולת אשראי לפני התקשרות עסקית

בדיקת יכולת אשראי: כאשר אנו קוראים השכם וערב על טייקונים כמו יצחק תשובה, נוחי דנקנר ואילן בן דב, על הסתבכותם הכלכלית בחברות השונות הקשורות אליהם, ברור כי המצב הכלכלי הגלובלי העולמי מחייב אותנו לנקוט אמצעי זהירות בכל התקשרות עסקית.

לכן כדי להקדים תרופה למכה אנו מבצעים בדיקות אשראי מודולריות כדי לבחון מה הסיכון הגלום בהתקשרות עסקית של עסק או מתן אשראי לעסק.

בבדיקה כזו אצל משרד חקירות אנו יכולים לחסוך בעתיד עגמת נפש, והפסדים כספיים ניכרים. כאשר הבדיקות נערכות באופן סמוי.

הנתונים הנבדקים בבדיקות כאלו מביאים תמונת מצב על מצב הנבדק, מצב האשראי שלו, חוות דעת בנקאית ונתונים על צקים חוזרים, חוות דעת ספקים , עמידה בהתחייבויות, בדיקה על תביעות משפטיות נגד הנבדק, או בדיקה על תביעות של הנבדק נגד אחרים, כל הבדיקות נעשות ללא ידיעת הנבדק.

ניתן לבצע בדיקות לפי פרמטרים נוספים שיקבעו על ידי הלקוח והם: נתוני רקע, זיקה לחברות, איתור נכסים, פשיטות רגל, כינוס, אחוד תיקים, בדיקת מערכת סליקת אשראי, איתור מען, התראות על כרטיסי אשראי, אי תשלום חובות ועוד.

הבדיקות הנ”ל נעשות בדיסקרטיות מירבית ע”י חוקר פרטי וכמובן מוצלבות עם מספר מקורות. פתחנו את הנושא כך שהלקוח יכול לבחור באופן מודולרי אחד מהפרמטרים הנדרשים.

זכרו כי בדיקות כאלו באות למנוע מכם הסתבכות כלכלית בעתיד, כי לא כל מה שנראה ונשמע אמין הוא כזה, ומרבית העוקצים הנעשים במשק הישראלי מתחילים בכך שהצד השני מנסה בתחילת הקשר לבנות מערכת אמון, עד שכאשר הקשר העסקי מתמסד, מגיע העוקץ. וזה לעיתים עוקץ מאד חד.

הנכם יכולים לפנות אלינו באמצעות דף הקשר באתר ואנו נשמח לעמוד לרשותכם לכל הבהרה וסיוע בנושא.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  השתלטות מרחוק על טלפון
  תוכנת השתלטות על טלפון נייד

  לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

  כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
  כמה עולה חוקר פרטי בגידות

  בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

  בילוש
  זיהוי טביעות אצבע

  אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

  כותב המאמר
  יניב מור
  יניב מור

  יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית