לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
בדיקת יכולת אשראי

בדיקת יכולת אשראי

בדיקת יכולת אשראי לפני התקשרות עסקית

בדיקת יכולת אשראי: כאשר אנו קוראים השכם וערב על טייקונים כמו יצחק תשובה, נוחי דנקנר ואילן בן דב, על הסתבכותם הכלכלית בחברות השונות הקשורות אליהם, ברור כי המצב הכלכלי הגלובלי העולמי מחייב אותנו לנקוט אמצעי זהירות בכל התקשרות עסקית.

לכן כדי להקדים תרופה למכה אנו מבצעים בדיקות אשראי מודולריות כדי לבחון מה הסיכון הגלום בהתקשרות עסקית של עסק או מתן אשראי לעסק.

בבדיקה כזו אצל משרד חקירות אנו יכולים לחסוך בעתיד עגמת נפש, והפסדים כספיים ניכרים. כאשר הבדיקות נערכות באופן סמוי.

הנתונים הנבדקים בבדיקות כאלו מביאים תמונת מצב על מצב הנבדק, מצב האשראי שלו, חוות דעת בנקאית ונתונים על צקים חוזרים, חוות דעת ספקים , עמידה בהתחייבויות, בדיקה על תביעות משפטיות נגד הנבדק, או בדיקה על תביעות של הנבדק נגד אחרים, כל הבדיקות נעשות ללא ידיעת הנבדק.

ניתן לבצע בדיקות לפי פרמטרים נוספים שיקבעו על ידי הלקוח והם: נתוני רקע, זיקה לחברות, איתור נכסים, פשיטות רגל, כינוס, אחוד תיקים, בדיקת מערכת סליקת אשראי, איתור מען, התראות על כרטיסי אשראי, אי תשלום חובות ועוד.

הבדיקות הנ"ל נעשות בדיסקרטיות מירבית ע"י חוקר פרטי וכמובן מוצלבות עם מספר מקורות. פתחנו את הנושא כך שהלקוח יכול לבחור באופן מודולרי אחד מהפרמטרים הנדרשים.

זכרו כי בדיקות כאלו באות למנוע מכם הסתבכות כלכלית בעתיד, כי לא כל מה שנראה ונשמע אמין הוא כזה, ומרבית העוקצים הנעשים במשק הישראלי מתחילים בכך שהצד השני מנסה בתחילת הקשר לבנות מערכת אמון, עד שכאשר הקשר העסקי מתמסד, מגיע העוקץ. וזה לעיתים עוקץ מאד חד.

הנכם יכולים לפנות אלינו באמצעות דף הקשר באתר ואנו נשמח לעמוד לרשותכם לכל הבהרה וסיוע בנושא.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  בדיקת יכולת אשראי
  מאמרים נוספים:
  משרד חקירות
  משרד חקירות בפתח תקווה

  לא בטוחים אם בוגדים בכם? תהיו מעוניינים לדעת מהי רמת האמינות של השותף העסקי החדש שלכם? מעוניינים לדעת טוב יותר מיהם האנשים הקרובים אליכם? אפשרויות

  SMS אנונימי
  משרד חקירות בצפון

  חושבים לפנות אל משרד חקירות באזור הצפון ותרצו להיות בטוחים כי אתם נעזרים בשירותיו של משרד שיוכל לבצע את החקירה בצורה חוקית לחלוטין ותוך כדי

  בילוש חוקר פרטי איפה לומדים להיות חוקר פרטי?
  משרד חקירות בחולון

  באמצעות פנייה אל משרד חקירות בחולון יכולה להיות לכם הזדמנות להיות במצב בו תהיה פחות בחוסר וודאות ותבינו טוב יותר מיהו האדם שעומד מולכם. אין

  כותב המאמר
  אמיר אברמסון
  אמיר אברמסון

  אמיר אברמסון חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית