לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
בדיקת האזנות ומצלמות נסתרות

בדיקת האזנות ומצלמות נסתרות

בדיקה ואיתור האזנות סתר ומצלמות נסתרות - שיטות בדיקה ואיתור

בכדי לבדוק ולאתר את האזנת סתר או מצלמה נסתרת יש צורך בציוד מתוחכם וחדיש העולה מאות אלפי שקלים, ורק מספר ספור של משרדי חקירות פרטיות מחזיק בציוד הזה בארץ. הציוד הנמצא ברשותנו מאפשר לנו לתת פתרונות לכל סוגי ההאזנה הכי מתקדמים.

משרד חקירות אברמסון מפעיל מכשיר בשם אוסקור 5000 שהוא סורק ממחושב הבודק את תחום התדרים האלחוטיים ושיטות השידור. המכשיר מגלה את כל שיטות השידור, את שדורי הוידיאו, שדורים על רשת החשמל, ושדורי אינפרא אדום. המערכת הנ”ל המכילה את הסורק דומה למערכת ספקטרום אנזלייזר.

מכשיר ORION סורק צמתים ומגלה מכשירי האזנה גם עם סיימו פעילותם, או שנגמרו להם התוצאות, וכן מכשירים סולולריים המופעלים על ידי שליטה מרחוק ופעילים לזמן קצוב.

מכשיר לאיתור מצלמות:
המכשיר הינו מכשיר אינפרא אשר מזהה כל עדשה של מצלמה סמויה גם אם הוחבאה בחדר או המבנה

מנתח מתח: מכשיר אשר בודק האם יש חבור חיצוני לטלפון נייח במידה ויש התחברות חיצונית.

מכשיר לאיתור השתלת תוכנות בנייד ושחזור מידע – הציוד הנ”ל מיועד לאתר תוכנות ספייפון אשר נמצאות בטלפון הנייד והסתרתם. בנוסף ניתן לשחזר מטלפון נייד את אנשי הקשר, את כל המחיקות היזומות אשר נעשו במתכוון או שלא במתכוון, כולל כל ההתכתבויות .

המומחה שלנו המטפל בנושא זה התמחה שנים רבות בתחום איתור האזנות סתר מכל הסוגים והצבעים.  ניתן ליצור עמנו קשר ליעוץ ראשוני על מנת לאתר, למיין, לסנן, ולתת פתרון מקצועי בנייד 077-8044709 (אמיר אברמסון).

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  השתלטות מרחוק על טלפון
  תוכנת השתלטות על טלפון נייד

  לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

  כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
  כמה עולה חוקר פרטי בגידות

  בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

  בילוש
  זיהוי טביעות אצבע

  אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

  כותב המאמר
  יניב מור
  יניב מור

  יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית