לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
בדיקת האזנה ודרכי גילוי האזנה – סיפור חקירה

בדיקת האזנה ודרכי גילוי האזנה – סיפור חקירה

בדיקת האזנה ודרכי גילוי האזנה - סיפור חקירה

שולי (שם בדוי ) משרתת כקצינה במשטרת ישראל, בעלה עודד (שם בדוי ) קצין בשרות קבע, זוג צעיר מצליח ויפה , שולי הגיעה אלי לאחר שמצאה אצל בעלה ברכב כדורי ויאגרה ותחתוני אשה , ורצתה לבדוק האם ניתן לבלוש אחריו? ציינתי בפניה כי איני מבצע מעקבים אחרי אנשי צבא במקום השרות שלהם, אולם בעיר המגורים אין מניעה.

שולי מסרה כי תפנה לאמה ותבקש כי תשלם את השרות היות ועודד עם קשר יום יומי לחשבון, עברו יומיים ובלילה הגיעה אלי שיחה מנייד לא מוכר, שולי הייתה על הקו, היא הייתה נסערת , מכרת אותי היא אמרה , בעלי רמז לי שלא יעזור אם אפנה לחוקר פרטי, איך הוא ידע? וחוץ מאמי אשר דברתי אתה רק אתה ידעת. הרגעתי את שולי ובקשתי כי תגיע למחרת למשרדי, שולי הגיעה למחרת בבוקר וראיתי כי היא מאד נרגשת, שמעתי על חוקרים המוכרים את הצד השני, אולי אתה מכיר את בעלי? לאחר שתחקרתי אותה ממושכות הבנתי כי אין זאת פעם ראשונה שעודד יודע על פעולות שהיא עושה.

עודד היה קצין מודיעין, ואני הערכתי כי מכיר את כל האפשרויות שיוכל להשיג את אשתו במידע, ציינתי בפני שולי כי אני רוצה לבצע מספר בדיקות על חשבוני, אולם אם אמצא כי היא מואזנת, היא תשלם את מלוא הבדיקה. כל חוקר פרטי צריך לעבוד כך.

יש מעט מאד משרדי חקירות בארץ אשר מסתייעים בציוד מהשורה הראשונה המגיע למאות אלפי שקלים, ולשמחתי אני מסתייע באיש מקצועי עם מיטב הציוד.

בבדיקה בבית נמצא בחדר שינה משדר משוכלל המופעל באמצעות שליטה מרחוק, הגילוי של קיומו מאד לא פשוט, המשדר היה טמון בוילון בחדר שינה במסילה , מצלמה התגלתה בבדיקת לייזר בסלון, בדיקת הנייד הפרטי של שולי אתרה תוכנת סייפון אשר נטמאה במכשיר הנייד , במחשב הפרטי נמצאה תוכנת ריגול, שולי הבינה היטב מה המשמעות של ממצאים אלו, בהיותה קצינת משטרה היא ידעה כי זאת עברה מסוג פשע. היא מסרה לי כי בעלה קנאי אובססיבי, וכי הוא חושד כי היא רוצה להתגרש עקב הגילוי שלה המקרי.

הצעתי לבדוק גם את הרכב , לשולי היה רכב מסוג הונדה סיויק , ואכן מצאנו ברכב מיקרופון המחובר לטייפ זעיר, ובנוסף מצאנו מתחת לרכב מכשיר מסוג גי פי אס , כלומר אין מקום ולא הייתה ששולי מואזנת. עד כאן הגילוי , אולם איך מיישמים את הגילוי לראיות? ייעצתי לשולי מה עליה לעשות כאשר אני לצורך העניין משמש כמאהב וירטואלי שלה , דהיינו שוחחנו באינטרנט , ובנייד ביודעי כי היינה מואזנת דברתי אתה מנייד מסוג טוק מן, וקבענו פגישה להכרות בבית קפה , ידעתי כי אם עודד מאזין לשיחות הוא יגיע למקום לראות מי המאהב של אשתו,

ואכן ביום הפגישה בקשתי מצוות משרד חקירות אברמסון כדי לתעד כל תנועה חשודה או רכב המגיע לאזור בית הקפה , במקומי נשלח חוקר לא מהאזור, והוא ישב עם שולי בחוץ, לא חלפו מספר דקות והצוות שלי דווח כי הם מזהים צוות חוקרים ממשרד אחר אשר עקבו אחרי שולי , בנוסף גם עודד נראה ברכבו ממתין במגרש חנייה. בכך למעשה נאספה הראיה כי מי שאחראי להאזנות היה עודד. מידע זה שימש היטב את שולי בהגיעה לבית המשפט על מנת להתיר נישואיה , היות והראיות בידה יכלו לקטוע באחת את הקריירה של עודד , ולהכניסו לכלא. ואלמלא הציוד בו הסתייעתי לגילוי החשד להאזנות, היו חייה של שולי הופכים לגיהנום.

המשרד מתמחה גם בחקירות כלכליות.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  השתלטות מרחוק על טלפון
  תוכנת השתלטות על טלפון נייד

  לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

  כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
  כמה עולה חוקר פרטי בגידות

  בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

  בילוש
  זיהוי טביעות אצבע

  אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

  כותב המאמר
  יניב מור
  יניב מור

  יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית