לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
בדיקת האזנה בין שותפים עסקיים

בדיקת האזנה בין שותפים עסקיים

בדיקת האזנה בין שותפים עסקיים

ליאור (שם בדוי ) הגיעה אלי באמצעות האינטרנט, כאשר חיפשה לטענתה בגוגל בדיקת האזנות, היא ציינה כי לאחרונה דולף מידע מהחברה שהיא מנהלת העוסקת בתיירות ונופש, וכי היא מעוניינת שנבצע בדיקת האזנה מקיפה במשרדים ברכב במחשב ובניידים, תוך רמיזה כי היא ושותפה עומדים להפרד עקב מיצוי הקשר בניהם. השותף לא היה פעיל בעסק אלא משקיע בלבד, אולם היו לו מפתחות וגישה למקום.

קבענו את הבדיקה לשעות מאוחרות, כאשר העובדים אינם כבר במקום, המומחה הגיע עם מיטב הציוד הקיים בשוק והכולל מערכות בדיקה משוכללות היכולות לאתר כל משדר מצלמה גם המשוכללים ביותר כפי שכל משרד חקירות צריך לשאוף.

כאשר החלה הבדיקה נמצא בקופסת הסעף של העסק סימנים של מחבר המיועד להאזנה, המכשיר עצמו לא היה, לא ניתן היה לבדוק מתי ומה היה סוג המשדר, אולם בבדיקת המחשב אותרה תוכנה אשר משדרת החוצה את המידע שרק לליאור היה נגישות אליו והוא הצעות מחיר. המומחה איתר את הרוגלה אולם לא ניטרל אותה, וזאת היות והלקוחה רצתה למנוע את הידיעה כי הנושא התגלה.

תוך כדי בדיקה ושליחת רעש לבן, אותר משדר בחדר הישיבות של העסק, הוא נמצא צמוד לאחד השולחנות באמצעות מדבקה. זה משדר מאד חדיש אשר ניתן לפתיחה בשליטה מרחוק ועל ידי הגדרות , רגישותו גבוהה מאד והוא משדר לפי רצון המשתמש.

שני הממצאים האלו היו משמעותיים היות וליאור הבינה כי מתקיים אחריה מעקב, על פי בקשתה הובא על ידנו מומחה למחשבים אשר מצא את המייל אשר אליו מועברים החומרים מהמחשב. היות והיה ברור כי רק מי שהיה לו נגישות לבניין היה יכול להטמין את המכשירים. בהתייעצות עם ליאור שמחתי לדעת כי יש מצלמה בכניסה למשרדים, וכי היא במעגל סגור, אולם אינה נצפית היות ואין אירועים חריגים.

התברר כי החומר נשמר במחשב 3 חודשים, ואחר כך מוקלט החומר החדש, סכמתי עם ליאור כי איש מטעמי ישב על הצילומים וינסה לבדוק האם בשעות הערב היו כניסות למשרדים באפן חריג.

להפתעתי הרבה באחד הצילומים נראה השותף בחברת גבר נוסף, שמייד זוהה על ידי כמי שהורשע בעבר בפרשה של האזנות סתר, ואשר רישיונו כחוקר פרטי הותלה על ידי משרד המשפטים, אולם למרות שלא היה צילום של הטמנת הציוד, היה חומר מספיק להעביר את התיק למשטרה.

בחקירה מהירה של יחידת פשעים חמורים באותו מחוז, נעצר השותף, וכן חוקר פרטי לשעבר, האיש קשר את השותף של ליאור כלקוח שלו, והשותף הודה במעשיו והסביר כי היו לו ספקות לגבי הדווח על הכנסות החברה , והוא רצה לבדוק זאת.

למעשה הבדיקה שנעשתה על ידי ליאור לבדיקת האזנה בעסק, הביאה אותה לגילוי מאד משמעותי שבגינו הותרה השותפות עם זה שהשקיע, תמורת ויתור שלו על סכום ההשקעה, עקב הסכם שבו גם ליאור מתחייבת לא לתבוע אותו.  מזל שנעשתה פנייה אל משרד חקירות ובכך הצדק יצא לאור.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  השתלטות מרחוק על טלפון
  תוכנת השתלטות על טלפון נייד

  לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

  כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
  כמה עולה חוקר פרטי בגידות

  בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

  בילוש
  זיהוי טביעות אצבע

  אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

  כותב המאמר
  יניב מור
  יניב מור

  יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית