לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
איתור עיסוק ותעסוקה

מאמרים

איתור עיסוק ותעסוקה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

איתור עיסוק ותעסוקה

אחת הפניות השכיחות ביותר למשרד חקירות היא בגין איתור עיסוק ותעסוקה. חקירות כאלה מתבצעות לרוב על רקע כלכלי, על מנת להוכיח הכנסות ועיסוק שהנחקר לא מצהיר עליהן בגלוי. נתונים כאלה יהיו שימושיים עבור גרושות שאינן מקבלות מזונות מבעליהן, ערבים שמתבקשים לשלם בגין חובות חבריהם, חברות ביטוח הנתבעות בגין פגיעה בזמן עבודתו של המבוטח ולמעשה בכל מצב אחר שבו הנחקר אינו יכול למלא את התחייבותיו הכלכליות לאחר שהכריז כי הוא אינו משתכר.

במקרים כאלה, תפקידו של משרד חקירות יהיה לאתר כמה שיותר מידע לגבי מקורות התעסוקה של הנחקר, החל ממקום עבודתו ועד משכורתו והוותק שלו בחברה בו עובד. כמובן שהתנהלות החקירה תהיה פשוטה מאוד במידה והנחקר הוא שכיר אשר עובד במקום ספציפי אך הבעיה מתעוררת כאשר הנחקר מנסה ‘להצניע’ את הכנסותיו, בין אם באמצעות רישום עסקיו על שמו של קרוב משפחה במטרה להימנע מעיקול נכסים, עבודות מזדמנות שאינן מדווחות וכו’.

האינטרס של אותם נחקרים הוא לקבל את הזכויות המגיעות להם כמי שאינו עובד, כמו לדוגמא קצבת אבטלה, אבטחת הכנסה, תביעה מחברת ביטוח או לחילופין להימנע מעיקול נכסים. כשהאינטרס הכלכלי הוא מובהק כל כך, נחקרים רבים מוכנים לבצע צעדים מרחיקי לכת ותחבולות כדי שהכנסותיהם לא יצאו לאור.

איך מתבצעת עבודת משרד החקירות?

להבדיל מאיתור כתובת, עליה נהוג לשלם רק לאחר שמתקבלות תוצאות, כשמדובר באיתור עיסוק ותעסוקה, הלקוח יתבקש לשלם על תהליך העבודה כולו, גם אם לא התקבלו תוצאות רצויות. הסיבה לכך נובעת מהצורך בתהליך עבודה מורכב למדי, כמו לדוגמא ביצוע מעקב אחר נחקר עצמאי או שותף בחברה.

מכאן נובע שכל תוצאה שיביאו משרד החקירות תהיה משמעותית, גם אם לצורך הדוגמא, יתברר לאחר החקירה כי הנחקר אכן לא עובד כפי שהצהיר על כך. יחד עם זאת, במידה ומשרד החקירות יצליח להביא ראיות חותכות שיוכיחו כי הנחקר אכן עובד בצורה פעילה ולא רק ‘עוזר’ או ‘מבקר’ בעסק של אדם אחר, הרי רוב השופטים יקבעו כי הוא זה שיהיה חייב לשאת בתשלומי החובות שצבר, כך שמשרד החקירות יכול להביא תועלת רבה ללקוח.
אל תרימו ידיים!

לסיכומו של עניין, גם אם זה נראה שהמצב אבוד והנחקר מצליח להסוות היטב את עצם העסקתו, אסור להרים ידיים. חוקרים פרטיים מיומנים יודעים היטב כיצד להפעיל את קשריהם ואת המשאבים העומדים לרשותם כדי לאפשר ללקוח לממש בבוא העת את חובותיו של הנחקר ע”י חוקר פרטי מקצועי ומיומן.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית