לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
איתור כותב מכתב אנונימי

איתור כותב מכתב אנונימי

איתור כותב מכתב אנונימי

פניות רבות למשרדי חקירות מגיעות מלקוחות אשר יום אחד הם מגלים כי בני משפחתם, מעסיקיהם, קרוביהם, קיבלו מכתב אנונימי לפעמים באותיות דפוס, לפעמים על נייר מכתבים, כאשר תמיד באותו מכתב יש פרטים על מעשים, התנהגויות, עברות לכאורה, פרטים על מאהב – בת, ומה לא?

במקצועי חוקר פרטי אני נוכח לגלות כי ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, כך יותר ויותר אנשים נפגעים ממכתבים כאלו אשר בחלקם מופצים באינטרנט, פייסבוק, ואתרים חברתיים.

למעשה אותם כותביםות עושים הכל על מנת לטשטש זהותם: משליחת המכתב מעיר אחרת, ועד כתיבה בכתב יד ביד שמאל, או הסתייעות בעוד שותף לטשטוש הפרטים. דבר המקשה מאד על האיתור.

כאשר מגיע אליי מכתב כזה הכתוב בכתב יד, יש אפשרות לבצע ניתוח גרפולוגי ראשוני אשר יתן מושג על תכונות אופי של הכותב. ולאחר מכן נעשית בדיקה של פרופיל כותבי המכתב. בדיקה זו מנתחת קוי אישיות של הכותבת, מניעים, ואפילו ירידה לפרטים.

זאת אנו מבצעים על ידי שימוש באבחון מדעי מקצועי, אשר במקרים רבים הביא לחשיפה של הכותב לפי פרמטרים באישיותו.

כאשר אנו מקבלים את המידע אנו מבצעים חקירה המבוססת על שיטת מד רגשות גרפי, בדיקה כזו תואמת לבדיקת פוליגרף, רק ההבדל הוא שהחשוד לא מודע כי הוקלט כחוק. וכי השיחה עמו נשלחת לבדיקה מקצועית מעבדתית.

משרד חקירות
של אמיר אברמסון טיפל בחקירות של לקוחות אשר מלבד מכתב מודפס לא היה להם שום אינדיקציה לאתר את הכותב, ובאמצעות האבחון המדעי, ולאחר בדיקה מוצלבת, הייתה הצלחה בחשיפת הכותבים ומניעיהם.

במידה וקיבלתם מכתב אנונימי על רקע רומנטי או תעסוקתי, ניתן לפנות אלינו בכל עת לצורך בדיקת הנושא ואיתור כותב המכתב האנונימי. אנו מבטיחים להעניק לכם טיפול מהיר, מקצועי ודיסקרטי.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  מאמרים נוספים:
  השתלטות מרחוק על טלפון
  תוכנת השתלטות על טלפון נייד

  לאחרונה נשכרו אנשי משרד חקירות אמיר אברמסון לבדוק חשד לדליפת מידע תעשייתי מאחת החברות המובילות במשק. לאחר בדיקה מעמיקה התברר כי באמצעות

  כמה עולה חוקר פרטי בגידות הן לא עסק זול
  כמה עולה חוקר פרטי בגידות

  בהסכמי ממון רבים ישנה התייחסות לנושא הבגידות. סעיפים שלמים מנוסחים על כמה זה יכאב כלכלית לבוגד או לבוגדת ועדיין בני ובנות זוג

  בילוש
  זיהוי טביעות אצבע

  אנו חיים במציאות מטורפת, התפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו להיות במקום אחד והופיע כהולוגרמה במקום אחר. כיום ישנם כלים לפתירת פשעים ואיתור פושעים

  כותב המאמר
  יניב מור
  יניב מור

  יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  חוקר פרטי לכל מטרה
  לפגישת ייעוץ דיסקרטית