לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם בילוש חקירות ומעקבים חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
איתור הורים ביולוגיים

איתור הורים ביולוגיים

איתור נעדרים - איתור הורים ביולוגים

נועם (שם בדוי ) הגיע אלינו – משרד חקירות בילוש אחרי שפנה למפיקים של תוכנית טלוויזיה ידועה העוסקת באיתור נעדרים, ונענה בשלילה. נקבעה פגישה שאליה הגיע קצין בכיר בצבא כבן 45 אב לתאומים, אשר רק לאחרונה כאשר אביו נפטר התגלה לו הסוד הכמוס כי הוא ילד מאומץ, ואמנם שם משפחתו היה אשכנזי בעוד הוריו היו ספרדים.

נועם סיפר לי כי ביקר בשרות למען הילד וקיבל מספר פרטים על אמו הביולוגית, אולם הנתונים לא מספקים, והוא מבקש לאתר את הוריו. הנתון היחיד המשמעותי שהיה בידיו הוא שאמו עבדה בחנות מכולת כאשר הייתה נערה, וכי נתנה את נועם לאימוץ מאחר וחששה כי משפחתה תפגע בה אם תדע שהיא הרה.

פרט נוסף היה בשרות את שמה הפרטי של האם, ותו לא. חוקר פרטי בסוג חקירה שכזו יודע שזאת חקירה מאד מורכבת ולא פשוטה היות ומלבד העובדה כי האם ילדה בבית חולים בדרום לא היו נתונים נוספים, למעט כתובת שלא קיימת היום באותו מקום. על כן חלקתי את הצוות והפניתי אותם למספר עיירות בדרום על מנת לבחון איפה היה בהם רחוב בשם הרחוב המדובר, לאחר שסקרנו כמה מקומות וכמעט הרמנו ידיים, הצלחתי להגיע לרשות מסויימת בה עבדתי שנים עם משרד הבינוי וחברת עמידר, ולשמחתי הגעתי לאדם הנושא בתפקיד בכיר שניהל בעברו את חברת עמידר, ויחד עמו חשפתי פרשיות מרמה של משרד השכון. האיש התקדם והפך להיות משנה למנכ"ל חברה ידועה, ולמרבית שמחתי זכר היכן היה הרחוב המדובר, והכי חשוב לאיזה שם שמו הוסב.

פניתי למחלקת ההנדסה של אותה עיר, וגם שם זכיתי לשיתוף פעולה כאשר נעשתה בדיקה ונמצא כי אכן הייתה באותו רחוב חנות מכולת, אשר ברבות הימים הוסבה לבית כנסת. גבאי בית הכנסת ציין כי המכולת היתה שייכת למשפחת ליבוביץ (שם בדוי ) וכי המשפחה עזבה את המקום לפני 20 שנה כאשר אחד הילדים נהרג בתאונת אימונים בצבא, מכאן הדרך הייתה קצרה לאתר את המשפחה אשר עברה לגור באזור הצפון.

כאשר איתרתי את המשפחה התברר כי האם נפטרה, והאב נמצא במוסד רפואי, אולם לשמחתי הבן הבכור שעבד גם הוא באותה מכולת זכר פרטים על אותה נערה אשר ילדה את נועם, וסיפק לי פרטים רבים לגבי משפחתה, התברר כי הוריה של אותה נערה היו ממשפחה עבריינית, וכי האם הביולוגית חששה לחיי החבר שמא יפגע על ידי אחיה.

לא היה קושי לאתר את המשפחה בה מדובר, היות והינה מוכרת היטב כמשפחת פשע, ואכן נמצא כי שם אחת מבנות המשפחה תואם לשם של אמו של נועם. ע"פ הסכום ביננו התבקשנו מלבד האיתור לתעד את האם, ולבדוק מה מצבה המשפחתי, עיסוקה ומגוריה.

האם אותרה ע"י חוקר פרטי בישוב חרדי באזור ירושלים, מעקב מאד בעייתי וקשה מאחר והמקום הוא ישוב באחד ההתנחלויות, והאם היתה נשואה לפעיל ימין קיצוני כאשר הינה מגדלת 8 ילדים, במעקב תעדנו אותה כאשר היא יוצאת מביתה ולא היה קשה להבחין בדימיון בינה לבין נועם. וכן בין ילדיה, ולמעשה מלבד פרטיו של האב היה לנו כמעט את כל מה שנדרש.

נועם אשר צפה בסרט התרגש מאד, התברר כי במסגרת תפקידו הוא עוסק לא מעט בפעילות מניעה נגד מתנחלים קיצונים, וכי אחד מילדיה של אמו הביולוגית עצור כבר חודשיים עקב פעולת תג מחיר. נועם ציין כי אינו יודע עכשיו האם ימשיך בצעדים וינסה להפגש עם אמו, הודה לי על הפעילות והבטיח לעדכן.

חודשיים אחרי כן נועם התקשר, ועדכן אותי כי נפגש עם אמו לאחר שיצר עמה קשר באמצעות הרב המקומי, לדבריו אמו ספרה לו כי היא כל שנים חשבה עליו , וכי בעלה הנוכחי סופר סתם, הוא אביו הביולוגי של נועם, וכך על ידי פניה אל משרד חקירות בילוש הצליח נועם לאתר את הוריו ,ולהחליט להפגש עמם על מנת לסגור מעגל.

למידע על חוקר פרטי מחירים לחצו כאן

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

  אנא דרגו אותנו
  מאמרים נוספים:
  כותב המאמר
  בילוש חקירות ומעקבים
  בילוש חקירות ומעקבים

  בילוש חקירות ומעקבים הוא משרד החקירות הגדול בדרום, מעל 98% הצלחה.

  פנייה דיסקרטית
  חייגו אלינו עכשיו
  גלילה לראש העמוד
  דילוג לתוכן