לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
איסוף הוכחות וראיות לבגידה

מאמרים

איסוף הוכחות וראיות לבגידה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

איסוף הוכחות וראיות לבגידה - סיפור חקירה

אחד הנושאים המבוקשים ביותר, שבגינם פונים אליי לבקש ייעוץ וחוות דעת – הוא נושא הבגידות. מדובר בנושא רגיש וכאוב, במיוחד כאשר בני הזוג מרגישים זאת בחושים שלהם אחרי שלכאורה הם מכירים את ההתנהגות הרגילה של בני הזוג שלהם , ולכן אם ם הוא אכן מתרחש במסגרת חיי הנישואין- כדאי שהצד הנבגד יהיה מודע, כדי שיוכל לנצל זאת לטובתו בבית המשפט.

כך בדיוק קרה עם אסף (שם בדוי) שפנה אלינו – משרד חקירות אברמסון כי חשד שאשתו לילך (שם בדוי) בוגדת בו. בתחילת השיחה ניסיתי לברר, מה עורר את חשדותיו. הוא ציין שאשתו מבלה הרבה לאחרונה בחדר כושר ולדבריה עם חברה חדשה מהמכון אותה הוא לא מכיר באופן אישי והפרטים לגביה מעורפלים. כמו כן, הוא שם לב שרכשה פריטי הלבשה תחתונה חדשים וסקסיים למרות שמעולם לא עשתה זאת והוא לא ראה אותה לובשת את הפריט בעת נישואיהם . כשנשאלה על ידו על כך, לילך הייתה מגיבה לעתים תכופות בעצבנות- במיוחד לאחר שהייתה חוזרת ממפגשים ארוכים מאוד לכאורה יחד עם אותה חברה מחדר הכושר.

סמן נוסף שהסב תשומת לבו היה שהנייד של אשתו תמיד צמוד אליה, גם כשהיא הולכת להתקלח ולשירותים- ולכן הוא מעולם לא יכול לבדוק מה הטלפונים וההודעות אצלה. נודע לי כי לבני הזוג מחשב אחד משותף ולכן בשעה שלילך עבדה במשרד, הבאתי איש מקצוע אשר בדק באמצעים משוכללים את כל המידע שנמצא במחשב וזאת כאשר הבחנו מיד כי כל ההיסטוריה של האתרים בהם ביקרה נמחקו ולא היה ניתן לדעת היכן היא גלשה. אולם התכוננתי לכך ולצורך זאת הופעלה תוכנה מיוחדת ששחזרה את המחיקות ואת הצאטים בהם גלשה. כולל פרטיו של אדם מסויים אשר נמצא כי הוא נשוי ואשר ראינו את הפייסבוק שלו בו היתה לילך חברה.

החלטתי שהגיע הזמן להעלות הילוך, זאת עבודה של חוקר פרטי מיומן ואף צוות ועקב זה החלטנו לנהל מעקב אחריה באמצעות צוות חוקרים פרטיים מיומן. המידע היה כי לילך התאמנה בחדר כושר לטענתה, ברוב ימי השבוע ובשעות קבועות – לכן, בחרתי את אחד הימים הקבועים שלה כדי לבצע מעקב נוסף. ביום הראשון היא אכן התאמנה בחדר הכושר כפי שציינה אולם ביום השני יצאה מחדר הכושר אחרי שעה שתיק קטן בידיה, בעת המעקב אחריה נראתה נאספת על ידי גבר שחזותו דמתה לזה שאיתרנו בפייסבוק. כאשר לילך משאירה את הרכב במגרש חדר הכושר, בנסיעה תועדו השניים עסוקים בנשיקות ומגעים אינטימיים במיוחד בעת המתנה ליד רמזור. עד הגיעם לצימר המושכר על בסיס שעות, שם נכנסו לאחד המקומות ונבלעו שם. הצלחנו באמצעות תחבולה וקשר מקרי עם בעל המקום להכנס למתחם ולתעד את הרכב של המאהב בתוך החניה מכוסה בוילון. כמו כן כאשר יצאו עד הגיעם לרכב נראו מחובקים ושיער שניהם רטוב, כאשר לילך לובשת בגד שונה מזה שהיה לה בחדר הכושר.

המפגש שלי עם אסף היה טעון אולם הוא כבר הרגיש והבין שיש בידי ממצאים, מסרתי לידיו את הראיות המפלילות ואסף הופנה לעו”ד מומחה אשר הגיש כתב תביעה לבית הדין הרבני וזאת מבלי לנקוב בפרוט הראיות אשר אספנו, מזל שאסף חיפש חוקר פרטי מקצועי ומנוסה.

ביום הדיון בבית הדין הופתע אסף כאשר לחדר ההמתנה הגיעה אשה נסערת אשר מייד תקפה את לילך וחבטה בה נמרצות. התברר כי הזימון לבית הדין הגיע באקראי לידה כאשר הדוור מסר לה אותו, וכי זה רק ביסס את חשדה בבעלה שהיה המאהב של לילך, ולאחר והצליבה את המידע שאספה בה הגיעה בכוחות עצמה לפייס של בעלה הבינה כי זאת לילך, ובלי לספר לבעלה החליטה לעשות מעשה לילך נאסרה על בועלה ובעלה ומיד נקבע תאריך לגט. כמובן אסף קיבל תמורה מלאה לכספו ולכך שפנה אלינו משרד חקירות אברמסון לצורך ראיות שיתירו נישואיו.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

חקירה כלכלית מקיפה

איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה?

שוק החקירות הכלכליות הפך לנרחב בשנים האחרונות ומאפיין תחומים רבים ושונים . לפני שנצלול ונשיב על השאלה איך מבצעים חקירה כלכלית מקיפה

חוקר פרטי

איך מתבצעות חקירות פרטיות?

אין ספק כי האמת היא הערך החשוב ביותר בחיים וככל שאנו יודעים את האמת כך החיים שלנו יהיו יותר טובים. תחשבו על

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית