אודות

אודות משרד חקירות בילוש

משרד חקירות בילוש הוא אחד ממשרדי החקירות הותיקים והמבוססים ביותר בארץ ולא בכדי: המשרד אשר קיים מאז שנת 1972, מתמחה במתן שירותי חקירות פרטיות ואיסוף מודיעין ברמת דיסקרטיות גבוהה ביותר, תוך העסקת צוות חוקרים פרטיים מיומן ומקצועי.

המשרד מתמחה בקשת רחבה של נושאים הנוגעים לעולם החקירות, כמו לדוגמא חקירות גירושין ובגידות, ביצוע מעקבים, חקירות פליליות, חקירות כלכליות, גילוי האזנות סתר, בדיקות פוליגרף, איתורים ומסירות ועוד. לקוח אשר נכנס למשרד בציפייה לקבל את השירותים המצוינים לעיל, יוכל ליהנות משירות מקצועי, אתי ונטול פשרות.

דיסקרטיות כערך עליון

משרד חקירות בילוש מבין את הקושי הרגשי המלווה כל לקוח ואת ההתלבטות האם לפנות למשרד חקירות או לא. לכן, המשרד פועל בדיסקרטיות וברגישות מרבית על מנת לא לחשוף את זהותו של הלקוח ועל מנת להגן על האינטרסים שלו.

משרד חקירות בילוש בוחר בפינטצה את צוות החוקרים המקצועיים שעובדים תחת המשרד ולכן אצלנו תוכלו למצוא רק את הטובים ביותר – חוקרים מקצועיים ובעלי רישיון בלבד, אשר יפעלו ויעשו כמיטב יכולתם על מנת לשרת את האינטרסים של הלקוח.

בנוסף לחומר האנושי האיכותי, בכדי להשיג תוצאות איכותיות, המשרד משתמש בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר. המשרד מפעיל מערכות מעקב, אמצעים להבהרת תמונות וזיהוי פנים, מערכות צילום, בדיקות האזנות סתר וכל אמצעי טקטי אחר שיכול להוביל לתוצאות בחקירה.

ניסיון של 41 שנה בתחום החקירות!

משרד חקירות בילוש מציע את שירותיו המקצועיים ללקוחות ברחבי הארץ ובמידת הצורך גם בחו"ל. לקוחות מאזור חיפה, תל אביב, ירושלים, אשדוד וכל יתר חלקי הארץ, יכולים למצוא מענה למבוקשם במשרד החקירות שלנו. המשרד אחראי על הובלת החקירות המפורסמות ביותר בארץ ובין לקוחותיו ניתן למצוא בין היתר גם את משרדי הממשלה השונים, בנקים, עיריות, חברות, מוסדות וכמובן מגוון רחב של לקוחות פרטיים.

השילוב בין הצוות המקצועי החרוץ והאמין לבין השימוש במכשור המתקדם מבטיח מקסימום תוצאות בכל פניה. בנוסף, המשרד מעביר הרצאות והכשרות מקצועיות בקרב עובדי המשרד, מתוך האמונה כי תחום החקירות הוא תחום דינמי, אשר תמיד ניתן להתפתח ולהתמקצע בו עוד.

ייעוץ ללא התחייבות

עדיין מתלבטים? צרו עמנו קשר לצורך קבלת ייעוץ מקצועי ע"י חוקר פרטי ללא כל התחייבות. במהלך ההתייעצות אנו נספק מענה לכל השאלות והלבטים החשובים שמלווים את הלקוח, עד שיוכל להסיר דאגה מלבו. מחפשים משרד חקירות מקצועי ונטול פשרות, שיעניק לכם את התוצאות הטובות ביותר? הגעתם לכתובת הנכונה!

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

5/5 - (10 votes)