לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
מעקב אחר בן או בת זוג

מאמרים

מעקב אחר בן או בת זוג

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

מעקב אחר בן או בת זוג - חקירה כלכלית לאיתור כספים, ראיות לבגידה ועוד

מעקב אחר בן או בת זוג: לא מעט אנשים המגיעים אל משרדי מתבטאים לא אחת בסקפטיות “מדוע אני צריך מעקב? הרי הרכוש מתחלק שווה בשווה?” ו”מה שווה לי להשקיע כאשר איני מרוויח כלום”.

האמירות האלו אינן משקפות את הזכויות והיתרונות אשר לקוחות יכולים לקבל כאשר פונים אל משרד חקירות. ועל כן במאמר זה אנסה להבהיר את השאלה הזו.

גבר אשר משיג ראיות לכאורה העומדים בחוק הגנת הפרטיות כי אשתו בוגדת בו, זנתה כלפיו, עשתה מעשי כיעור, יש סיכוי סביר כי מאותה אישה תישלל זכותה לכתובה, וכן זכותה למזונות אישה. למרות שבתי הדין הרבניים הם המחליטים והמותרים בנתינת גט, גם בתי משפט לענייני משפחה מתייחסים לראיות כאלה בהחלטותיהם.

על מנת להבהיר את הנושא . כאשר מובאות הראיות לבית דין רבני, החלטה של שלילת כתובה ואי תשלום מזונות לאישה שאינה עובדת, יכולה להגיע לסכומי כסף משמעותיים ביותר. כאשר גבר בוגד, ונאספות ראיות מתאימות היכולות להוות תשתית לתביעת גירושין על ידי האישה, האישה יכולה לבקש את כתובתה. לאחרונה הולכות ורבות החלטות בתי הדין כאשר מובאות ראיות על בגידה, ואז נגד הגבר נפסק כי עליו לשלם את כתובת אשתו.

השגת ראיות לגבר או אישה הפונים למשרד חקירות יכולה להביא להחלטה שיפוטית אשר תזכה את מי שתבע בקבלת כספים עם ערך כספי רב, ולפעמים רב מאד.

האם אתם מודעים לכל הרכוש והנכסים של בן הזוג?

לא אחת זוג הנשוי שנים רבות אינו יודע מאומה על העסקים, הרכוש, הרכישות, הוצאות הכספים של הצד השני, וכאשר הנישואין עולים על שרטון, הם קולטים כי בעצם מעולם לא בדקו ולא חשבו כי מתת לאפם נעשו מעשים אשר שוללים מה זכויות כספיות וממוניות שלהם הם זכאים.

כאשר גבר עוזב את הבית וחי עם המאהבת בהיותו פרוד מאשתו, או ההפך, יש משקל רב לאיסוף מידע על רכושם, נכסיהם, השתכרותם, הוצאות ופדיות של קרנות, ביטוחים, שנעשו בעוד בני הזוג נשואים.

חקירה כלכלית חכמה אשר נעשית באופן מקצועי על ידי משרד חקירות מקצועי ומהימן , יכולה להניב תוצאות מפתיעות אשר תקנה לצד הפונה מידע רב ערך שיזכה אותו בסכומי כסף שאליהם לא היו מגיעים אלמלא פנו למשרד חקירות המעסיק חוקר פרטי בתחום זה.

לא מעט פעמים אנו מבצעים חקירות הנקראות בדיקה כלכלית מורחבת היסטורית בהם נבדקים נתונים לאורך תקופה , ובאה לבחון האם נפדו כספים, או נכסים על שם אחד מבני הזוג, ואז ניתן לדרוש מחציתם בתביעה משפטית לבתי המשפט והדין בישראל.

לכן כל אדם- אשה אשר נמצאים לפני החלטה של פרוק הנישואין, מסיבה זאת או אחרת, צריכים לקחת בחשבון כי פנייה למשרד לחקירות פרטיות יכולה להביא להם יתרונות רבים כלכליים וכספיים במיוחד שהיא נעשית על ידי חוקר פרטי מיומן.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים:

מעקבים

מעקב אחר אנשים

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו

SMS אנונימי

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות.

מעקב אחר בן או בת זוג

הפרת אמון בגידה

הפרת אמון בגידה ופירוק נישואין – חקירות במערכות יחסים החיים הזוגיים שלכם, עוברים לאורך השנים טלטלות רבות, אתגרים ובעיקר תהליכים אישיים מורכבים.

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית