לייעוץ מיידי ודיסקרטי 24/7 עם אמיר אברמסון חייגו
ייעוץ דיסקרטי 24/7
מה המחיר של בלש פרטי

מאמרים

מה המחיר של בלש פרטי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
בלש פרטי

מהו המחיר בלש פרטי?

זה לא מפתיע שכאשר אנחנו קונים משהו או שוכרים איש שירות הדבר הראשון שמעניין אותנו זה כמה זה יעלה לנו. זה נכון כאשר אנחנו קונים טלוויזיה, כאשר אנחנו מזמינים אינסטלטור וכאשר אנחנו קונים מכונית. המחיר של המוצר או של השירות הוא הדבר המעניין ביותר שיש ואנו חייבים לתת עליו את הדעת. זה נכון גם כאשר אנחנו מדברים על השאלה מהו המחיר בלש פרטי. זוהי שאלה סופר חשובה אשר משפיעה עלינו בצורה עצומה. אם כן אתם חייבים להבין כי לרוב בלש פרטי יעבוד על פי שעות. במסגרת זו אתם תשלמו לו על כל שעה שהוא יעבוד על התיק שכר שעתי. אתם יכולים להחליט כי הבלש לא יעבור מספר שעות מסוים ואם הוא עובר אותן הוא חייב לקבל מכם אישור. כאן המקום לציין כי המחיר של שעת עבודה של בלש הוא ממש לא גבוה ואתם לא צריכים להיות מוטרדים מכך יתר על המידה.

האם בלש פרטי צריך להפר את החוק?

כאשר אנחנו מדברים על בלש פרטי אנחנו לרוב נוטים לחשוב כי הוא עושה דברים לא חוקיים כמו האזנות, חדירה למחשבים או פריצה לבתים. אך האמת היא שממש אין צורך שבלש פרטי יפר את החוק וכי השאלה מהו המחיר בלש פרטי לא צריכה להיות מלווה בשאלה האם הוא מפר את החוק. כיום ניתן להשיג באמצעים חוקיים בדיוק מה שניתן להשיג באמצעים לא חוקיים וזאת בתנאי שהבלש שלכם מוכשר, איכותי, מקצועי וטוב. על כן בחרו את הבלש בחכמה וודאו כי אתם יכולים לסמוך עליו שיבצע את העבודה כמו שצריך מבלי להפר את החוק.

אל תשכרו בלש פרטי מבלי לחתום עמו על חוזה

כאשר אתם קונים בית ברור לכם כי אתם צריכים לחתום על חוזה. גם כאשר אתם מבטחים את עצמכם אתם חתומים על חוזה וכך בכל פעולה שאתם עושים כמעט היום בחיים המודרניים. לכן גם כאשר אתם פונים אל בלש פרטי כדאי לכם לחתום על חוזה עמו אשר יפרט את החובות שלו ושלכם במדויק. כך תבטיחו כי הבלש יבצע את התפקיד המוגדר שלו וכך תבטיחו כי תנאי התשלום יהיו ברורים ונהירים. אם אתם חותמים על חוזה אין זה אומר כי אתם צריכים להתייעץ עם עורך דין מכיוון שמדובר בחוזה פשוט ולרוב אחיד אשר הבלש מחתים כל לקוח ולקוח שלו לפני עבודתו.

מאמרים נוספים:

מעקבים

מעקב אחר אנשים

העבודה במשרד חקירות מרגישה לפעמים כמו עבודה מתוך סרט ריגול.ממש כמו בסרטים, חמושים במשקפי שמש, מצלמות עם עדשות ארוכות וגאדג’טים מגניבים אנו

SMS אנונימי

sms אנונימי

SMS אנונימי – ההודעה שגרמה לכם לחשוד שנים ארוכות שאתם חיים במערכת יחסים ורק בשנים האחרונות, משהו בדינמיקה הזוגית בבית מתחיל להשתנות.

מעקב אחר בן או בת זוג

הפרת אמון בגידה

הפרת אמון בגידה ופירוק נישואין – חקירות במערכות יחסים החיים הזוגיים שלכם, עוברים לאורך השנים טלטלות רבות, אתגרים ובעיקר תהליכים אישיים מורכבים.

כותב המאמר

יניב מור

יניב מור

יניב מור, חוקר פרטי ובעל משרד החקירות הגדול בדרום "מור חקירות". מעל 98% הצלחה.

פנייה דיסקרטית

חייגו אלינו עכשיו
גלילה לראש העמוד

חוקר פרטי לכל מטרה

לפגישת ייעוץ דיסקרטית