משרד חקירות
מאמרים אחרונים
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

שאלות ותשובות חקירות פרטיות

שאלות רבות עולות לנו באופן טבעי בכל הנוגע לביצוע חקירות פרטיות - האם זה חוקי? האם זה יכול לפגוע בנו? כיצד לעשות זאת נכון? האם לשלם לחוקר פרטי או להשיג את המידע לבד ועוד...

אמיר אברמסון, מראשוני החוקרים הפרטיים בישראל, עונה לשאלות הגולשים בפורום חקירות פרטיות. לייעוץ אישי באמצעות הטלפון התקשרו בכל עת: 077-2305116

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

שלום, בדיוק הכנסתי את התינוקת שלי למטפלת בביתה. אני חוששת והייתי רוצה לקנות ציוד מעקב (נניח משהו שאפשר להכניס לעגלה של הילדה). על איזה ציוד אתה ממליץ? איפה יש חנות בה ניתן לקנות ציוד זה?
שלום, השאלה שלך מתייחסת לפעולות שאינן חוקיות היות והמטפלת לא עושה זאת בביתך, כך שכל האזנה או צילום שלא בבית שלך אינו יכול להעשות. חנות בה יש מוצרים לצרכים אישיים היא "גולן ספיי שופ" אותה תמצאי באינטרנט. בהצלחה
היי שלום. רציתי לדעת איך מתבצע תהליך הבדיקה להאזנות סתר בבית פרטי בכלל וכמה זה עולה. מודה על תשובתך
שלום רב הציוד הנדרש לבדיקות האזנות סתר בבית הינו ציוד יקר ערך הנמצא במעט מאד משרדים בארץ, אנו עורכים בדיקה הכוללת איתור מצלמות סמויות, בדיקה האם יש בבית משדרים , כולל אלו הקשים לגילוי כי אינם פועלים כל הזמן, האם יש התחברות על קו הטלפון? כולל סריקה פיזית, ועוד בדיקות המיוחדות לצורך זה ולא אפרטם כאן. העלות נמדדת לפי פרמטרים שונים ומחושבת לפי מספר החדרים, שטח המבנה , מספר הפעולות הנדרשות. את מוזמנת ליצור קשר . לאחר הבנת הנושא לעומק אוכל לתמחר.
רציתי לדעת האם מעילה בכספי על ידי מוסד ממשלתי הינו סעיף תקף לחקירה פרטית?
כל חקירה אשר נעשית ללא עברה על החוק הפלילי כשרה. אולם מי שאמונה על החוק היא משטרת ישראל.
שלום, אני מעוניין לדעת כמה עולה לעשות חקירה פרטית באזור באר שבע והסביבה? הבחור שעליו אני מעוניין לבצע חקירה מתגורר בישוב ליד באר שבע. המטרה היא להשיג מידע על אותו בחור - במה הוא עוסק? מה הנכסים שלו? מה מצב חשבון הבנק שלו? ועוד נתונים שיאפשרו לי לדעת האם הוא באמת כמו שהוא מציג את עצמו.
שלום, לחקירה מהסוג שציינת יש מספר רמות, הן חקירה מודיעינית הן חקירה כלכלית והן חקירה אישית, אם וכאשר נפגש אתן לך סל שרותים שממנו תביר את הרצוי והמתאים, איני נוקב במחירים גם בטלפון עד שאני מקבל את כל הפרטים, היות וחקירה בנויה ממספר מרכיבים שונים ולא קבועים.
היי, יש לי חשד שבן הזוג שלי בוגד בי. בן זוגי הוא עצמאי ויש לו הרבה זמן פנוי וחופשי. הוא עוסק בתיווך דירות והוא בוחר כיצד לנהל את היום שלו. קיבלתי הודעה לנייד שלי שהוא בוגד בי ושכדאי שאני אזהר. ניסיתי לחזור למספר ששלח את ההודעה והוא כבוי כל הזמן. מה אפשר לעשות? אנחנו מאורסים ואני לחוצה ממש!!!
שלום רב, אני מבין היטב את הלחץ בו את נמצאת הנובע מחוסר ודאות לגבי אמינותו ומיהמנותו של ארוסך, מנסיון רב שנים רצוי וכדאי לנהל מעקב דיסקרטי אחריו, שתוצאותיו יכולות לקבוע את עתידך תרתי משמע, אנא צרי קשר ואשמח להפגש על מנת לקבל תמונת מצב בעזרתה אוכל לתת לך פתרון מקצועי.
שלום למר אמיר אברמסון, אני מנהל עסק קטן באזור המרכז. לפני כחודש פיטרתי את אחד העובדים שלי והתברר לי שהוא התחיל לעבוד אצל מתחרה שלי. אני מעוניין לקבל מידע על תהליך של חקירה פרטית ועל דרכים לדעת האם הוא משך מידע מהעסק שלי. הוא ידע שהוא יפוטר ואני חושש שהוא לקח מידע בזמן שעבד אצלי לפני שעזב. תודה מראש
שלום רב, ניתן בהחלט לבדוק את מה שבקשת, חקירה סמויה עם תעוד יכולה להביא ממצאים היכולים לבוא לידי ביטוי בתביעת נזיקין, וכמובן חשוב האם היה הסכם עליו חתם בדבר שמירת סודיות ואי תחרות כאשר יעזוב העסק, אשמח להפגש על מנת לקבל תמונת מצב ברורה כדי לגבש את דרכי הפעולה.
לבעלי מחשב נייד נעול עם סיסמא....חושדת בו שבוגד בי האם ניתן לפתוח את המחשב אצל חוקר פרטי.... אני מניחה ששם שומר תמונות....
שלום רב, התשובה שלילית. כי מדובר בעברה פלילית. יש דרכים אחרות לאתר מעשים של חוסר נאמנות. צרי קשר ונתאם
ברצוני לגלות פרטים על הורי הביולוגים יש לי חלק מהאינפורמציה האם יש אפשרות לגלות מי האב הביולוגי גם אם אין מידע עליו רק שם פרטי?
אנא צור קשר לטלפון האישי שלי 072-3385475, משרדי הצליח לאתר לא מעט הורים ביולוגיים של פטנים פונות לצורך זה , ובמידה עברת גיל 18 אין מניעה לכך, אם אינך בגיל 18 לא אוכל לצערי לסייע.
שלום רב - לפני כשבוע מסרתי את מכשיר האיפון שלי לתיקון במעבדה פרטית .יומיים לאחר התיקון קבלתי בצג המכשיר בקשת לעדכון פרטים ואשרתי זאת .יש לי חשש שלבנאדם שתקן את המכשיר ישנה גישה לפרטיות שלי במכשיר . השאלה - האם די בלהסתפק בהחלפת המכשיר או שגם את הסים פל' והמס' צריך להחליף ? תודה מראש.
הטכנולוגיה משתפרת מיום ליום לדעתי רק החלפת כל המכשיר או בדיקה במעבדה שלנו יכולה להוות פתרון טוב. ההתביתות היא על הנייד או באופן פיזי או על ידי שליחת מסרון עם רוגלה.
שלום רב, האם כאשר 2 צדדים פונים לחוקר האם אתם מחויבים ללקוח אחד או שאתם יכולים לטפל ב2 לקוחות במקביל?
התשובה שלילית חוקר פרטי ע"פ החוק לא יכול לייצג בעת ובעונה אחת שני צדדים אם אחד מהם הוא לקוח של המשרד הוא גם היה בעבר. זאת עברה אתית וחוקית
לפני 3 שנים בעלי המנוח נפטר ובצוואתו העביר את כל רכושו וכספו אליי (רכוש וכספים שהיו נפרדים בשל חתימה על הסכם ממון). לפני כמה שבועות שלח אליי עורך דין מכתב מטעם חברה שאיני מכירה כי בעלה השאיר חוב של 421 אלף ש"ח וצירפו הסכמים עם חתימות שלו. איני מכירה את החברה ולא שמעתי עליה מעולם והם איימו לתבוע אותי בבית משפט כיורשת שלו במידה ולא אעביר אליהם את החוב. אני מבינה שעליי לקחת עורך דין אך כיצד אני יכולה לדעת האם המסמכים האלו בכלל אמיתיים? יש לי תחושה לא טובה בקשר לכל הסיפור הזה כי בעלי מעולם לא היה חייב כספים לאנשים לפי מיטב ידיעתי
שלום לך, הנושא מוכר וידוע , עלייך להביא את כתב היד המקורי מתקופות שונות של בעלך המנוח כולל המסמכים, ואז הנושא יבדק על ידי מומחה המוכר בבתי המשפט כאדם מקצועי ושחוות הדעת שלו תהווה את נקודת ההכרעה אם וכאשר יטען כי זה לא כתב היד של בעלך. אנא צרי קשר.
רכב פגע בי.לקחתי את כל הפרטים שלו חוץ משם החברת ביטוח בה הוא מבוטח. החברת ביטוח שלי אומרת שבלי זה הם לא יכולים לעזור לי. הספר פוליסה שלו מתחיל ב112. איזה חברת ביטוח זה ואיך אני יכול לדעת? חייב עזרה דחוף
שלום רב איני רואה בעיה באתור חברת הביטוח אם יש לך את מספר הרכב. אנא צור קשר
שלום. שלחו לי בשבוע שעבר שתי הודעות סמס. אחת הייתה משירות שנקרא massegeme. היה רשום שם של אחד מחברי בפייסבוק שמעוניין לצרף אותי לשירות ומצורף לינק כדי להתחבר. והשניה אני לא זוכרת בדיוק ממי אבל גם סוג של שירות שמזמין אותי אחד מחברי בפייסבוק ולינק. לא נכנסתי לחינק ומחקתי את ההודעות. (רשמתי את המספרים מהם נשלחו ההודעות) הבנתי שלפעמים שולחים הודעות עם לינק כדי להתקין תוכנת ריגול על פלאפון היעד. איך אני יכולה לדעת האם ההודעות האלה לא היו תמימות ומדובר בכוונה לרגל? ( אני לא פרנואידית פשוט יש לי סיבה לחשוש). תודה רבה
הדרך היחידה לבחון האם הנייד שלך לא נגוע הוא לבצ בדיקה של הנייד באמצעות ציוד המיועד לכך. ואשר נמצא בידי משרדי. בכל מקרה לא ניתן לאתר מהיכן התקבל המסרון אולם ניתן לבסיר רוגלה אם וכאשר היא מתגלית
יש ילד בן 9. הסבא מצד אביו מטריד ומעביר איומים עלי ועל משפחתי דרך הנייד של הילד. אני חוששת לבריאותו הנפשית של הילד. האם אני יכולה להכניס הקלטה תמידית לנייד של הילד. כלומר: כל השיחות שהילד יבצע יוקלטו. ברצוני לציין שהילד קיבל את הנייד שלו מאותו סבא שאף משלם את החשבון החודשי. האם אני עוברת בכך על חוק האזנות סתר. אני מוטרדת מאוד. מדובר בקטין חסר ישע. אני מתכוונת להתקין תוכנה זו מבלי לידע את משפחת האב ואף מבלי לידע את הילד, שכן אחרת לא נצליח להוכיח את העברות.
שלום רב מאחר והילד באפוטרופסות שלך והינו קטין איני מוצא מניעה מכך שתוכלי לבצע הקלטות של שיחות אשר הוא מקבל. כדאי לקבל חוות דעת משפטית בנושא.
שלום לכם, חתמתי ערבות לחבר על הלוואה גדולה , מכל הערבים הבנקהתלבש רק עלי , החבר עשה עוק. לכמה אנשים, יש לו רכב מפואר, הרכב רשום על שם אמו, האם אוכל לעקל את הרכב ?
שלום זאב, אכן התשובה חיובית, זה נקרא הוכחה על מנג בעלים, דהיינו אם במעקב של מספר ימים, יתברר שמי שנוהג ומשתמש ברכב הוא החבר, ניתן בהחלט להוכיח בבית משפט כי הרישום על שם האם פיקטיבי, כמובן שבנוסף ניתן לבחון האם בכלל לאם יש רשיון נהיגה? בתי משפט פסקו בנושא זה לקבעו כי הראיות מספיקות לקבוע כי המשתמש הקבוע ברכב הוא גם הבעלים.
אני בסכסוך עסקי עם שותף, יש לי חשש כי מאזינים לי , אני מבקש לדעת מה הדרכים בהם ניתן להאזין? ואיך אבחר חברה שאוכל לבטוח בה? כי בדקתי מחירים ויש פערים גדולים מאד בין חברה לחברה.
ראשית יש היום אין ספור דרכים להאזנה, מהשתלת תוכנת ספייפון בנייד שלך, התחברות לקו הטלפון, הטמנת מכשיר ברכב, מצלמות סמויות, משדרים הפועלים על פי קוד, הטמנת רוגלה במחשב, מעקב באמצעות חיבור איתוראן לרכב ועוד. המחירים שונים ממשרד למשרד, אולם יש כאלו אשר קונים צעצןע עם אורגן אורות ומוכרים לך אשליות, אני מסתייע באמצעות ציוד מיוחד מאד יקר העולה מאות אלפי שקלים, המופעל על ידי מומחה, היות ולפי תפיסתי לקוח זכאי לקבל את השירות היעיל המקצועי והטוב ביותר.
אחי חושד באישתו שהיא בוגדת בו הוא מצא תחתונים שיש עליהם חשש של כתם זרע , לפי דעתו זה לא זרע שלו (כי כבר הרבה זמן לא קיימו יחסי מין) האם ניתן ע"י בדיקת DNA לגלות האם הזרע ממנו ? האם היא בגדה בו ?
על מנת לבדוק זרע יש צורך להעבירו מייד לבדיקה כי חיי זרע מאד קצרים, ניתן לבדוק את הנושא שהעלת בדרכים אחרות, אשמח אם תיצור קשר. בדיקת ד.אין אי רק בצו בית משפט.
מה ניתן לעשות נגד הטרדות טלפוניות שחוזרות על עצמן שוב ושוב בשעות לילה מאוחרות?? בכל פעם שאני עונה מנתקים או שמנסים לעשות קולות מפחידים בטלפון. במשטרה אמרו שאין דרך לטפל בזה ופשוט לנתק את הקו בלילה ולכבות את הפלאפון נייד. אני לא יכולה להשאר בלי שום אמצעי טלפוני בלילה?!?
ישנה אפשרות להכניס מערכת שבה יזוהה המספר ממנו מתקשרים אלייך גם אם הוא חסום, המגבלה היא שאם המתקשר מדבר דרך תוכנה או ביג טוק או טלפון ציבורי, לא תדעי מי הוא. המשטרה הייתה מטפלת מייד בתלונה במידה והיה איום או חשש לשלומכם, הטרדה היא "עבירה קלה", ולכן המשטרה לא מטפלת בה, כי העלות מאד גבוהה לאכן את המתקשר. כמובן שאת יכולה לרכוש מכשיר טוק מן שעלותו נמוכה ולהשאיר אותו למי שקרוב אלייך ביותר. בכל מקרה אם יש שאלות נוספות אשמח לענות.
שלום לחוקר אמיר בשבוע שעבר הגיעה לידי מעטפה עם פתק שכתוב בו שאישתי בוגדת בי. הרגשתי שמסך שחור ירד עליי אך לא יכולתי לשתף אף אחד עד שלא אדע אם זה אמיתי או לא. התחלתי לקרוא קצת באינטרנט והגעתי לפורום שלך, אשמח לקבל הכוונה מה ניתן לעשות בנושא.
שלום ליאור, ברור כי מי ששלח את המכתב מונע מסיבות של: נקמה, תחרות, קנאה, אובססיביות, או אפילו צד פגוע. הנך מוזמן ליצור איתי קשר בכדי לבחון את האפשרויות העומדות בפניך.
אני נשואה ונמצאת במערכת יחסים עם גבר נשוי, ולאחרונה יש לי את התחושה שהוא בוגד גם בי. האם יש אפשרות לבדוק דבר כזה?
שלום לך. תודה על פנייתך. ניתן לבדוק את הנושא. במהלך פגישת הייעוץ נבחן יחד מספר נושאים שיאפשרו לנו לתכנן את האסטרגטיה המתאימה להשגת המידע הדרוש.
אני חוששת כי כאשר בעלי לוקח את ילדנו למשמורת בסוף שבוע הוא פוגע בהם נפשית ומינית. הבן בן 9 הבת בת 7. איך אוכל לבדוק זאת? האם ניתן לשים מצלמה אצלו בבית? או מכשיר הקלטה? אני פשוט לא יודעת את מי לשתף ומה לעשות???
לצערי הרב היות והאב לא גר איתך אין אפשרות חוקית להאזין או לצלם. יחד עם זאת, ניתן לאבחן חשדות כאלה באמצעות שיטות שונות לאבחון מקרים מהסוג הזה. ובנוסף לערב את שרותי הרווחה.
שלום אמיר, אבי נפטר לפני חודש ואני בנו החורג ואיני יודע מה היה רכושו? עו"ד המליץ לי לפנות לחוקר פרטי, אשמח אם תסביר לי מה הנכם עושים כדי לאתר את הרכוש? האם מדובר בפעולות חוקיות? האם אני יכול לאתר את הרכוש מבלי לעזר בחוקר פרטי? אשמח לקבל ייעוץ והכוונה שלך בנושא. המון תודה מראש!
חוקרים פרטיים בכל העולם נשכרים על מנת לאתר רכוש ונכסים של אנשים שנפטרו, בדרך כלל הלקוחות מגיעים אלינו אחרי שניסו בכוחות עצמם לאתר. התוצאות בדרך כלל מגיעות לאחוזים גבוהים, לא אפרט כאן את אופן עבודתנו, אולם אם היא משמשת לצורך תביעה רכושית היא מושגת בחוק. הפנה אלי את העו"ד שלך, כי אני תמיד מתאם עם עו"ד את הטיפול שלי בתיק מעין זה.
בתי בהליכי פרידה מבעלה,הוא אינו משלם מזונות כפי שנקבע ע"י בית המשפט,אנו חושדים שהוא עובד בשחור,כמה צריך לעלות מעקב אחריו נניח ליומיים? תודות מראש
בוקר טוב אלון, לא מעט תיקים שבצענו להוכחת הכנסה לא מדווחת שמשו כמאזן אימה וגרמו לפשרה מצד הנתבע, איני יכול לתת לך הערכת מחיר ללא מפגש קודם, כי אני "תופר את החליפה לפי המידות", ויומיים מעקב לא תמיד מספיקים, יחד עם זאת קח בחשבון כי תוספת של שקל לתשלום יש לו משמעות לגבי העתיד. כי יש לקחת את מכפלת השנים שנותרו ולהוסיף את הקביעה החדשה אם וכאשר תתקבל.
שלום, יש לי שאלה, אני רוצה לגלות רומן בין מנהל לעובדת בכך שהעובדת הזו התקדמה בעבודה לא דרך הכישרונות שלה, אלא דרך המיטה עד כדי שהיא הגיעה לסמכות של מנהל תוך זמן קצר ולא מאפשרת לשום עובדת חדשה להתחרות איתה בעבודה. וישנם עדויות שהם נתפסו במספר בת מלון בעבר, ולמודעות שלי זה אסור לפי חוק! השאלה האם אפשר לגלות רומן כזה האם תהליך החקירה הוא ארוך ומה העלויות בערך בחקירה מסוג זה??!
אכן טיפלתי בלא מעט תיקי חקירות מהסוג הזה. כל טיפול כחקירות אלו הוא פרטני ומבוצע בצורה שונה בהתאם לנסיבות. אני מניח כי ניתן לבצע מעקב ולהשיג את הממצאים הדרושים במידה והם קיימים. על כן אשמח להפגש ובמסגרת הפגישה, נמצא את הטכניקה המתאימה להשגת פתרון מהיר יעיל ומקצועי.
בשבוע שעבר הגיעה אליי שמועה שאישתי בוגדת בי וכי נראתה עם גבר באוטו הפרטי שקניתי לה ביום הנישואים שלנו. האם אני יכול לשים ברכב מכשיר האזנה או מצלמה נסתרת בכדי לנסות להשיג ראיות ולאמת את השמועה שהגיעה אליי? תחזר אליי בבקשה מהר בנושא.. אני חייב לעשות עם זה משהו תודה!!
אם הרכב על שמך הנך יכול להתקין מצלמה ללא קול ברכב, אולם מה תעשה אם היא יוצאת מהרכב או נוסעת עם רכב אחר? לכן יש לבחון את המועד המתאים לבצע מעקב אחריה ולבנות תוכנית מעקב מתאימה
אמיר שלום בזמן האחרון יש דליפות מידע מהעסק שלי, האם אני יכול להתקין האזנה על קו הטלפון של העסק הרשום על שמי על מנת לאתר את המדליף?
אינך יכול לשים האזנה על קו הטלפון כי זאת האזנת סתר, עברה פלילית לכל דבר. טפלתי לא במעט מקרים של הדלפות, זאת חקירה משולבת במעקב ובדיקות נוספות, אשמח להפגש עמך ולבחון את הנושא
אבי נפטר לפני חודש ולהפתעת המשפחה השאיר את כל רכושו למישהי שטיפלה בו ויכולה להיות הבת שלו, אבי סבל מבעיית זכרון ואני בטוחה שהיה משהו לא כשר ביחסים האלו... בשנה האחרונה התרחקנו מאבי בשל החברה החדשה שטיפלה בו וגרמה לסכסוכים בינינו
צר לי על פטירת אביך, אחד מהתנאים לביצוע צוואה הוא צלילות דעת של הכותב , ע"פ התאור יש כאן בהחלט אפשרות לבצע חקירה מקיפה אשר תפסול את הצוואה, כולל איסוף מידע רפואי, כולל בדיקת כשרות הצוואה, ובדיקת רקע על המטפלת.
שלום אמיר אני חייבת את עזרתך! פניתי לחוקר פרטי על מנת שיאתר לי רכוש הוא לקח ממני כסף ולא הביא תוצאות שלא ידעתי עליהן, איך אוכל לדעת האם לא עבד עלי והאם הוא ביצע בכלל בדיקות?? כל התוצאות שהוא הביא הן תוצאות שאני העברתי לו והיא מודע אליהם עוד לפני התחלת החקירה שעשה. אני ממש חוששת שהוא לא ביצע חקירה כמו שצריך וחושבת שסתם זרקתי כסף
אם ברשותך חשבונית מס שקבלת יש עליה מספר עוסק, את יכולה לפנות לועדת רשוי במשרד המשפטים, ולשאול האם האדם אליו פנית בעל רשיון לניהול משרד חקירות, במידה ולא יש בכך עברה פלילית והנך זכאית לקבל חזרה כל תשלום ששלמת. בנוסף עליך לקבל דו"ח חקירה בכתב עם חתימה ושם, במידה וזה לא מתקבל פני לעו"ד.
שלום רב, בשבועות האחרונים אני חושדת ממש כי בעלי בוגד בי ומנצל את העובדה שאני עובדת עד שעות מאוחרות בכדי להביא בחורות לבית שלנו.. רציתי לדעת האם מותר לי לשים מצלמה נסתרת בחדר השינה שלנו? ניסיתי פעם אחת להגיע מוקדם באופן מפתיע אבל זה לא הניב תוצאות.. אודה לעזרתך
שלום לך, חל איסור מוחלט לפי חוק הגנת הפרטיות על הצבת מצלמה נסתרת בחדר שינה. זו עבירה פלילית ואני כחוקר פרטי הייתי פועל בדרך שונה בהתאם לנתונים נוספים שבדרך כלל מועברים במהלך פגישת ייעוץ ראשונה.