משרד חקירות
צרו קשר
יצירת קשר עם משרד חקירות אברמסון

תחומי עיסוק - סוגי חקירות פרטיות

משרדי חקירות פרטיות מקבלים פניות מגוונות לביצוע חקירות פרטיות בכל תחום ובכל נושא אפשרי. בדף הבא תוכלו לקרוא באילו סוגי חקירות מטפלים כל משרד חקירות מקצועי.

חקירות גירושין

חקירות המתייחסות לתחום האישות עקב חשד לבגידה של בן הזוגבת הזוג, חקירות כאלו משולבות במיטב הטכנולוגיות הקיימות בשוק החקירות והמעקבים על פי החוק. כולל חקירות על הטיפול בילדים לפי הסדרי ראיה, השגת ראיות קבילות לבתי משפט אזרחיים ורבניים.

חקירות להגדלת או הקטנת מזונות

אלו חקירות הנעשות כאשר אחרי חתימה על הסכם גירושין חל שינוי מהותי אצל בני הזוג כגון שינוי בעבודה, נישואין, הגדלת עסק, ילדים נוספים, פתיחת חברה, יכול הצד המעוניין לפנות לבית המשפט ולבקש הגדלה או הקטנת מזונות.

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות מיועדות לאתר, לגלות ולמצוא רכוש, נכסים, הון, חובות, פוליסות ביטוח ולחשוף את מצבו הפיננסי. ישנן חקירות הבאות לבדוק חוסן כלכלי של שותף עתידי וישנם חקירות המיועדות להרים מסך, דהיינו להוכיח כי חברה מסוימת יצרה מצב מדומה על מנת להתחמק מתשלומים.

איתורים שונים

חקירות לצורך איתורים מכל הסוגים כתובת, סניפי בנק, זהות בעלי נייד, זהות נייח, כלי רכב. כולל איתורים מורכבים ומסובכים של נעדרים, חטופים, סרבני תשלום וחייבים החיים במחתרת.

חקירות לרשויות

חקירות לבדיקת נכונות בקשות להנחה בארנונה, אימות פרטי עמותות, חקירות של עובדים העוסקים בעבודה פרטית בעת היותם בעלי תפקיד ברשות, גניבות מים ועברות טוהר מידות.

הטרדות

חקירות לאיתור מטרידים ומאיימים אשר פועלים בדפוס התנהגות קבוע ומתקשרים ללא זיהוי.

חקירות פליליות

חקירות הבאות להביא ראיות משמעותיות כחוק לבית משפט על מנת לסייע לסנגוריה בחשיפת עובדות היכולות לגרום לזיכוי. בעברות מוסר, רכוש וגוף.

חקירות לקיבוצים

חקירות למגזר הקיבוצי בתחומים הכלכליים, האישיים, עברות טוהר מידות, העלמת הכנסות, אי דווח על תקבולים, שימוש בסמים, גניבות וחבלות.

חקירות טרום נישואין

חקירות דיסקרטיות המבוצעות ע"י חוקר פרטי הבאות לבחון בן בת זוג מיועדים, על מנת לשלול אפשרות של הסתרת עבר אישי, רפואי, מבן הזוג, או על מנת לבחון מצב כלכלי מיועד לנישואים באמצעות שידוך.

אמצעים מיוחדים

מעבדה להתקנת תוכנות נגד ספייפון, מצלמות סמויות ומוסלקות, אמצעי צילום ביום ובלילה לצורך איתור וגילוי גניבות, חבלות, העלמות כספים , גניבות מקופה, שחזור מסרונים והודעות מנייד.

משרד חקירות אברמסון, בילוש חקירות ומעקבים.

לייעוץ מיידי ודיסקרטי חינם השאירו פרטים

חקירות פרטיות במגזר הערבי

במגזר הערבי חלו שינויים רבים בתפיסה של נשים לגבי נאמנות בני זוגם. משרד החקירות שלנו ביצע חקירות ומעקבים רבים אחרי גברים מהמגזר הערבי אשר הוזמנו על ידי בנות זוגם בחשד...

חקירות עבור מוסדות חינוכיים

משרד חקירות אברמסון פועל שנים רבות בנתינת שרות למוסדות חינוכיים – מבתי ספר ועד אוניברסיטאות ומכללות.

חקירות פרטיות לא חוקיות

כאשר חוקר פרטי מקבל עבודה מלקוח הוא לוקח על עצמו אחריות לא פשוטה. על כן, החוקר הפרטי לא יכול להעלים עין ולפסוח על מניעיו של הלקוח שהזמין את העבודה.